08

06.2013

10:35

Naiste Meistriliigas jätkus Pärnu JK täisedu

Tänases esimeses mängus jäi JK Tallinna Kalev 1:5 alla Tallinna FC Levadiale. Skoori avas 15. minutil Anett Vilipuu, 24. minutil realisseris penalti Daniela Mona Lambin.

Teisel poolajal suurendas Levadia Inna Zlidnise, Vlada Kubassova ja taaskord Lambini väravatest oma eduseisu juba viieväravaliseks, kuni viimasel minutil lõi Jana Pipar Kalevi auvärava lõppseisuks 1:5.

Vooru keskses mängus kohtusid Tallinna FC Flora ja Pärnu JK. Juba mängu alguses avas Margarita Žernosekova skoori viies tiitlikaitsja Pärnu 1:0 juhtima. Žernosekova lõi poolaja lõpus ka teise värava. Ilma väravata ei lahkunud ka Anastassia Morkovkina. Pärnu JK võitis seega 3:0 ning tegi suure sammu teel järjekordse meistritiitli suunas.

Kolmandas mängus jäi Tartu SK 10 Premium 0:8 alla Põlva FC Lootosele. Esimese värava lõi Sandra London, järgmised kuus Signy Aarna ja lõpetas väravatesaju Sixtina Ladva.

Järgmises voorus, mis algab juba 12. juunil, kohtuvad omavahel hõbedaheitluse favoriidid Tallinna FC Levadia ja Tallinna FC Flora. Medalite eest võistlevad jätkuvalt ka Põlva FC Lootos ja Tartu JK Tammeka.