30

08.2011

14:07

Naiste Meistriliigas jõudis lõpule 17. mänguvoor

Pärast kolmenädalast pausi jätkus naiste Meistriliiga 17. vooru mängudega. Teisipäeval toimus vooru viimane mäng, kus Tallinna FC Levadia kaotas Pärnu JK-le 0:3.

Skoori avas omaväravaga Aljona Malets, ülejäänud tabamuste autoriteks olid Berle Brant ja Anete Paulus.

Laupäevases mängus kaotas Nõmme JK Kalju Põlva FC Lootosele 2:5. Skoori avas 9. minutil Signy Aarna, oma teise värava lõi ta 31. minutil. Ave Pajo oli täpne 20., 63. ja 70. minutil. Kalju väravad lõid Kadre Päri ja Ragne Hindrimäe vastavalt 49. ja 59. minutil.

Pühapäeval oli FC Flora võõrsil 6:0 parem Tartu JK Tammekast. Tiina Trutsi lõi kolm väravat, lisaks eksis ta korra penalti löömisel. Ülejäänud väravad lõid Triinu Esken, Hannaliis Jaadla ja penaltist Merily Toom. Mängu ainsa hoiatuse teenis Hannaliis Jaadla. Selle võiduga kindlustas FC Flora endale hõbemedalid.

18. voor mängitakse laupäeval, 3. septembril.