02

10.2017

00:28

Naiste Meistriliigas peeti neli kohtumist

Laupäeval, 30. septembril käisid naiste Meistriliigas väljakul kõik kaheksa naiskonda ning voorus teenisid võidud Põlva, Tammeka, Pärnu ja Flora.

Tabeli ülemises otsas toimus Maarjamäel põnev kohtumine, kui FC Levadia võõrustas juba tiitli kindlustanud Pärnu JK-d. Levadia suutis koduväljakul minna kahel korral juhtima. Esmalt avati skoor 12. minutil tänu Kadre Päri väravale. Sellele vastas Pärnu omakorda kahe tabamusega, kui täpsed olid Anete Paulus ja Ulrika Tülp. Vaheajapausile minnes oli skoor aga taas viigis, kui jala sai valgeks Vlada Kubassova. 68. minutil Levadia omakorda juhtima, kuid Pärnu viigistas 85. minutil. Kohtumine näis tüürivat viigisadamasse, kui Paulus lisaminutitel löödud väravaga võidu Pärnule tõi. Mängu protokoll on nähtav siin.

FC Flora läks oma 18. vooru kohtumises vastamisi SK 10 Premiumiga ning Flora võttis kindla 7:0 võidu. Mängu resultatiivseim oli Lisette Tammik, kes sai kirja kolm väravat, ühe lisasid veel Marie Heleen Lisette Kikkas, Siret Räämet, Liisi Vink-Lainas ja Mari Liis Lillemäe. Mängu protokolli võib näha siin.

Põlva Lootos teenis 2:0 võidu Noortekoondise üle. Avapoolaeg lõppes Lootose 1:0 eduseisus, kui värava sai kirja Sandra London. Teise kolmveerandtunni jooksul suurendas Põlva eduseisu Katariina Kinnunen. Mängu protokoll on nähtav siin. Lootos hoiab 19 punktiga kuuendat kohta, Noortekoondisel on kaheksandal kohal koos kolm punkti.

Sepa jalgpallikeskuses peetud kohtumises võidutses Tartu Tammeka 2:1 Tallinna Kalevi üle. Tammeka läks mängu juhtima 30. minutil, kui resultatiivne oli Cathy Pärnamets. Kalev seadis tabloole viigi teisel poolajal tänu Emma Treibergi väravale. Mängu lõppseis vormistati 77. minutil, kui tabamuse sai kirja Maarja Saulep. Kohtumise protokolliga saab tutvuda siin.

Naiste Meistriliiga tabelit saab vaadata siin.