06

05.2018

13:13

Naiste Meistriliigas teenis Flora võidu Pärnu üle

Laupäeval peeti naiste Meistriliigas viienda vooru kohtumisi, kus võidud said kirja FC Flora, FC Levadia ja FC Ajax.

Vooru keskses kohtumises läksid vastamisi tabeliliidrid Pärnu JK ja Tallinna FC Flora. Pärnu kunstmurustaadionil peetud mängus asus Flora juhtima 25. minutil. Teise kolmveerandtunni jooksul suutis Flora naiskond olla lüüa veel kolm väravat ning võttis 4:0 võidu. Kahel korral oli penaltipunktil täpne Katrin Loo ning ühe värava lisasid Lisette Tammik ja Mari Liis Lillemäe. Mängu protokolli on võimalik näha siin. Flora jätkab tabelis hetkel täiseduga, edestades teisel kohal olevat Pärnut kolme punktiga.

Kolmanda koha heitluses suutis FC Levadia koduväljakul alistada Tallinna Kalevi 2:0. Kohtumise esimene värav sündis 43. minutil, kui penalti realiseeris Vlada Kubassova. Lõppseisu vormistas lisaminutitel Anastasia Dodeltseva. Mõlemad naiskonnad on hetkel üheksa punkti peal, Levadia hoiab kolmandat kohta, Kalev paikneb neljandal positsioonil.

Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul peetud Tartu derbis leppisid JK Tammeka ja SK 10 Premium väravateta viiki. Kohtumise protokolli on võimalik näha siin. Tammeka on kogunud viis punkti, mis annab neile viienda koha, SK 10 asub nelja punktiga vahetult nende järel.

Meistriliiga uustulija FC Ajax teenis oma esimese võidu, kui koduväljakul alistati Põlva Lootos 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi 43. minutil Anastasija Fjodorova. Ajax on seni kogunud neli punkti ning hoiab seitsmendat kohta, Lootos veel punktiarvet avanud ei ole ning asub kaheksandal kohal.