16

07.2016

16:19

Naiste Meistriliigas tegid Tammeka ja Levadia 2:2 viigi

Pärast kuuajalist pausi jätkusid mängud naiste Meistriliigas, kus toimus kümnes mänguvoor, pärast mida jääb põhihooaja lõpuni veel neli kohtumist ja naiskonnad võitlevad kohtade eest enne tabeli pooleks jaotumist.

Päeva esimeses mängus polnud Tallinna FC Flora probleeme Noortekoondisega, võidunumbrid olid 8:0. Heas hoos oli Katrin Loo, kes sahistas vastaste väravavõrku viiel korral. Ühe värava lisasid veel Kethy Õunpuu, Getter Saar ja Sandra Paulberg. Kümne vooruga on Flora teeninud 27 punkti ja asub sellega teisel kohal. Noortekoondisel on tabelis üks punkt.

Tiitlikaitsja Pärnu JK ülekaal Nõmme Kalju FC vastu oli päeva suurim - 9:0. Sellega jätkas Pärnu oma võitudeseeriat ning tabelis ollakse täiseduga esimesel kohal. Nõmme Kalju on kogunud kaheksa punkti ja asub sellega hetkel kuuendal kohal.

Tartu JK Tammeka ja Tallinna FC Levadia tegid 2:2 viigi. Esimesel poolajal väravaid ei nähtud. 67. minutil avas skoori Grenelin Herlis Raud, kes viis Tammeka 1:0 juhtima. Neli minutit hiljem tõi Aljona Sasova tabloole viigiseisu. 79. minutil suutis Rennate-Ly Mehevets Tammeka taas juhtima viia, kuid viimaseks väravaks see mängus ei jäänud. Kaks minutit enne normaalaja lõppu lõi Sasova penaltist oma teise värava ja lõppseisuks viik. Levadial on 19 punkti ning nad jätkavad endiselt kolmandal kohal, Tammeka on kogunud 11 punkti, asudes viiendal positsioonil.

Tartu SK 10 Premium ja JK Tallinna Kalev lõpetasid oma kohtumise samuti viigiseisul. Kadri-Ann Valgeväli viis Kalevi 62. minutil juhtima, kuid kuus minutit hiljem andis SK 10 oma vastuse ja viigistas läbi Renita Roopalu skoori. Rohkem väravaid mängus ei löödud ning kohtumine lõppeski viigiliselt 1:1.

Hetkeseisuga pääsevad medalimängudele Pärnu JK, Tallinna FC Flora, Tallinna FC Levadia ja JK Tallinna Kalev. Ka Tammekal on veel lootusi nelja hulka tõusta.

Noortekoondis käis äsja mängimas Balti turniiril, nüüd jätkatakse koduses mänge koduses liigas.