23

04.2016

21:06

Naiste Meistriliigas üllatusi polnud

Naiste Meistriliigat jätkati kolmanda vooru kohtumistega, kus viimastena läksid vastamisi eelmisel hooajal viienda koha eest võidelnud JK Tallinna Kalev ja Tartu SK 10 Premium. Kalev jäi kindlalt 3:0 peale. Tallinna klubi avas läbi Ave Pajo värava skoori juba 8. minutil. Vaheajale mindigi seisuga 1:0. Teisel poolajal suurendas Kalev eduseisu veelgi, kui resultatiivsed olid Jana Pipar ja Kätlin Hein. Protokolli leiab siit.

Päeva esimeses kohtumises jäi Noortekoondis 0:11 alla Tallinna FC Florale.  Flora poolelt lõi enim väravaid Miina Kallas, kelle arvele jäi neli tabamust. Kübaratrikiga sai hakkama Katrin Loo. Kaks väravat lisas Eneli Vals ning ühe korra said jala valgeks ka Ragne Hindrimäe ja Sandra Paulberg. Protokoll on saadaval siin.

Tiitlikaitsja Pärnu JK oli 6:0 võidukas Nõmme Kalju FC naiskonna üle. Kaks väravat said enda arvele kirja nii Kristina Bannikova ja Margarita Matjuhhova. Ühe tabamusega said hakkama Anastasija-Grazyna Shcherbachenia ja Berle Brant. Protokoll siin.

Olulisi punkte jagati ka Maarjamäe staadionil, kus Tallinna Levadia võitis Tartu Tammekat 5:0. Kübaratriki tegi Anastasia Dodeltseva. Ühe värava said kirja nii Karina Kesvatera kui Vlada Kubassova. Protokolli leiab siit.

Kolme vooru järel jätkavad täiseduga Tallinna FC Flora, Pärnu JK ning Tallinna FC Levadia naiskonnad. Neist esimesed kaks ei ole lubanud vastastel oma võrku lüüa ühtegi väravat.