05

01.2019

17:25

Naiste saalijalgpalli karikavõistlustel selgusid esimesed edasipääsejad

Naiste saalijalgpalli karikavõistlustel peeti täna Raasiku spordihoones esimene alagrupiturniir, kus teenisid edasipääsu finaalturniirile Tallinna FC Flora, Põltsamaa SK Motiiv, JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Ajax.

Alagrupis teenis esikoha FC Flora, kes kogus nelja mänguga üheksa punkti. Teisele kohale mängis end SK Motiiv, kogudes seitse punkti. Võrdselt kuus punkti kogusid nii JK Kalev kui ka FC Ajax, kuid omavahelisest mängust teenitud võit andis kolmanda koha Kalevile ning Ajax lõpetas neljandana. Viienda kohaga lõpetas alagrupi Saku Sporting.

Teine alagrupiturniir peetakse pühapäeval, 6. jaanuaril Kehra Spordihoones algusega kell 11.00, kui nelja edasipääsejat hakkavad selgitama Pärnu JK, Tartu SK 10 Premium, JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond, FC Pae United ja Nõmme Kalju FC.

Finaalturniir toimub 13. jaanuaril Raasiku spordihoones.

I alagrupiturniiri tulemused (5. jaanuar, Raasiku Spordihall):

Põltsamaa SK Motiiv – Tallinna FC Ajax 2:0
Väravad: Chrystal King, Kristiina Aria

Tallinna FC Flora – JK Tallinna Kalev 1:0
Värav: Kelly Rosen

Saku Sporting – Põltsamaa SK Motiiv 1:1
Väravad:
Linette Listmann – Chrystal King

Tallinna FC Ajax – Tallinna FC Flora 2:1
Väravad:
Uljana Filippova, Gerli Israel – Getter Saar

Saku Sporting – JK Tallinna Kalev 0:3
Väravad:
Anett Kadastu, Birjo Rasmussen, Kadri-Ann Valgeväli

Põltsamaa SK Motiiv – Tallinna FC Flora 0:3
Väravad:
Kethy Õunpuu (2), Anastasia Ivanova

Tallinna FC Ajax – Saku Sporting 2:0
Väravad:
Gerli Israel (2)

JK Tallinna Kalev – Põltsamaa SK Motiiv 0:1
Värav:
Kristiina Aria

Tallinna FC Flora – Saku Sporting 3:0
Väravad:
Mari Liis Lillemäe, Kristiina Tullus, Ariina Mürkhain

JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Ajax 1:0
Värav:
Maria Orav

Osalejate koosseisud:

Tallinna FC Flora: Anastasia Zabello, Siret Räämet, Ariina Mürkhain, Kristiina Tullus, Kelly Rosen, Kethy Õunpuu, Valeria Liik, Mari Liis Lillemäe, Getter Saar, Maarja Saulep, Anastasia Ivanova, Marie Heleen Lisette Kikkas, Liis Lepik.

Põltsamaa SK Motiiv: Karmen Goldin, Mariana Kees, Anette Laureen Linnuste, Chrystal King, Kristiina Aria, Sandra Vaher, Kertu Arula, Mairi Pelisaar, Anette Kallasmaa, Laura Ojaste, Vanessa Vaher

JK Tallinna Kalev: Anett Kadastu, Karina Kork, Johanna-Marie Link, Kätlin Ojapõld, Maria Orav, Anne-Catherine Paulus, Jana Pipar, Emma Treiberg, Kadri-Ann Valgeväli, Jonna Soomets, Birjo Rasmussen.

Tallinna FC Ajax: Diana Truu, Gerli Israel, Elizabeth Linde, Uljana Filippova, Paulina Strizebokova, Kristina Kattai, Sofja Levtšenko, Samantha Aleksandra Žurkin, Alina Fitissova, Veronika Arhipova, Anastasija Fjodorova, Inga Kaup.

Saku Sporting: Jana Tugo, Keiti Kruusmann, Annabel Jäär, Kätlin Jeedas, Hanna-Lisa Kuslap, Laura Susanna Lätte, Linette Listmann, Paula Maria Mengel, Kristiina Mihhailova, Eliisabet Pedak, Riin Satsi, Katriin Saulus, Liisa-Lii Tamme, Lizette Tarlap.

Foto: Brit Maria Tael/EJL


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla