12

03.2018

12:36

Naiste Taliturniiril peeti teise vooru kohtumisi

Nädalavahetusel peeti EJLi jalgpallihallis naiste Taliturniiri teise vooru kohtumisi.

Laupäeval toimusid A-turniiri mängud, kus esmalt läksid vastamisi Tallinna klubid FC Flora – FC Levadia. Vaheajapausile läksid naiskonnad 2:2 viigiseisul. Skoori avas juba 7. minutil Levadia poolelt Vlada Kubassova. Kuus minutit hiljem suutis Flora tänu Lisette Tammiku tabamusele viigistada. 24. minutil oli täpne Maarja Saulep, kes viis Flora juhtima. Mõned minutid enne esimese poolaja lõppu eksisid Flora mängijad määruste vastu oma karistusalas ning Anastasia Dodeltseva ei eksinud penaltipunktil, tuues tabloole viigiseisu. Teise kolmveerandtunni jooksul suutis Flora lüüa lausa neli vastuseta väravat. Esmalt sai jala valgeks Katrin Loo, seejärel suutis kaks penaltit realiseerida Eneli Kutter ning lõppseisu vormistas Kethy Õunpuu. Mängu protokolli võib näha siin.

Päeva teises kohtumises kohtus Pärnu Jalgpalliklubi naiskond JK Tallinna Kaleviga. Päev enne mängu Portugali treeninglaagrist naasnud Kalev näitas valitsevale meistrile südikat vastupanu ja lõpptulemuseks märgiti 0:0 viik. Kohtumise protokoll on nähtav siin.

Pühapäeval käisid väljakul B-turniiri naiskonnad. Tallinna FC Ajax alistas Nõmme Kalju 4:0. Avapoolaeg möödus väravateta. Esimese tabamuse sai 64. minutil kirja Alina Fitissova. Lisaks olid Ajaxi poolelt täpsed Gerli Israel, Vanessa Vaher ja Kelly Lilleoja. Mängu protokolli võib näha siin.

Tallinna FC Flora II oli omakorda 2:1 üle Tartu Tammekast. Mängu esimene värav sündis 27. minutil, kui Flora poolelt lõi värava Valeria Liik. Kaheksa minutit hiljem suurendas Flora eduseisu Grete Daut. Tammeka suutis kaheksa minutit enne kohtumise lõppu tänu Anastasia Ivanova tabamusele kaotusseisu vähendada, kuid rohkem väravateni ei jõutud. Kohtumise protokolli võib näha siin.