18

02.2019

11:26

Naiste Taliturniiril teenis suure võidu Pärnu

Naiste Taliturniiril peeti nädalavahetusel kaks kohtumist, kui kindla võidu sai kirja Pärnu JK ning Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Ajax kohtumine lõppes viigiliselt.

Laupäeval toimunud mängus alistas Pärnu 10:1 Saku Sportingu naiskonna. Pärnu asus kohtumist juhtima 13. minutil ning kuigi Sporting suutis 25. minutil läbi Katriin Sauluse seisu viigistada, läks Pärnu pärast seda oma teed. Vaheajapausile minnes oli nende eduseis 4:1 ning teisel poolajal lisati kuus vastuseta väravat. Kohtumise resultatiivseim oli Evelyn Šilina viie tabamusega. Pärnu jaoks oli tegemist avamänguga Taliturniiril, Saku jäi oma esimeses kohtumises 0:6 alla Tallinna FC Florale.

Pühapäeval tulid naiste B-turniiri avakohtumises väljakule Meistriliiga klubi JK Tammeka ja uuel hooajal Esiliigas mängiv Tallinna Ajax. Kohtumine kulges võrdselt ja mitmete võimalustega, kuid sellele vaatamata ei suutnud kumbki naiskond oma väravaarvet avada ning mäng lõppes 0:0 viigiga.

Naiste Taliturniir järgmised kohtumised peetakse tuleval nädalavahetusel, kui laupäeval, 23. veebruaril on vastamisi Saku Sporting – JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Flora – Pärnu JK. Pühapäeval, 24. veebruaril kohtuvad Põlva FC Lootos – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond.