30

10.2017

14:13

Naiste üleminekumängudel tegid Kalju ja Lootos viigi

Nädalavahetusel peeti üleminekumänge nii naiste Meistriliiga kui Esiliiga tasandil.

Laupäeval, 28. oktoobril pidasid Nõmme Kalju ja Põlva Lootos esimese naiste Meistriliiga üleminekumängu. Sõle jalgpallihallis toimunud kohtumise avapoolaeg lõppes väravateta viigiga. Kohtumise olulisemad sündmused hakkasid toimuma veidi enam kui veerand tundi enne normaalaja lõppu. Lootos läks kohtumist 74. minutil juhtima, kui pall õnnetul kombel Kalju mängijast rikošeti võttis ja väravas maandus. Vaid kolm minutit hiljem olid tablool juba viiginumbrid kui Kalju poolelt oli täpne Jessika Uleksin. Avamäng lõppes seega seisuga 1:1 ning järgmisel hooajal Meistriliigas mängiv naiskond otsustatakse laupäeval, 4. novembril, kui vastamisi minnakse Põlvas.

Pühapäeval võõrustas Tallinna Kalev II Esiliiga üleminekumängus Kohtla-Järve JK Järvet. Kodunaiskond näitas esimeses kohtumises kindlamat esitust ning võttis 2:0 võidu. Väravad lõid Kaili Pertel ja Carmen Kärg. Korduskohtumine peetakse 5. Novembril Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadionil.