01

02.2018

10:47

Narva suutis taas Augur Enemati alistada

Betsafe saaliliigas lõpetas 12. vooru põnevuskohtumine Ida-Virumaal, kus läksid vastamisi Narva United FC – Tallinna SK Augur Enemat. Pikema kõrre tõmbas kodumeeskond Narva, kes suutis 0:1 kaotusseisust vastase 4:1 alistada.

Auguril oli vaja kõigest 28 sekundit, et võõrustajate võrku esimene pall lüüa, kui täpne oli Aleksandr Starodub. Unitedi tõi mängu tagasi 3. minuti alguses löödud Vitaly Kutuzovi tabamus. Neli minutit hiljem viis Kutuzovi teine värav Narva juhtima 2:1 ning poolaja lõpus löödud Sergey Šilkovi värav andis kodumeeskonnale poolajasireeniks kaheväravalise eduseisu. 30. minutil vormistas Kutuzov oma kübaratriki ning viis Narva ette 4:1. Viimase kümne minutiga rohkem väravaid ei löödud ning karikavõistluste veerandfinaalis võõrsil Auguri alistanud Narva United sai suure rivaali üle sel kalendriaastal juba teise kolmeväravalise võidu.

Betsafe saaliliiga tabeli tipp on 12. vooru järel ääretult tihe. Liigat juhib 25 punktiga Tallinna FC Cosmos, nende kõrvale tõusis nüüd sama punktisummaga Narva United. Viimsi FC Rinopal ja SK Augur Enemat on kogunud võrdselt 22 punkti. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK hoiab 16 punktiga viiendat kohta, linnarivaal Maksimum on kahe punkti kaugusel kuuendal kohal. Sillamäe FC NPM Silmet on kümne punktiga seitsmes, Sillamäe Smsraha on tabelis viimasel kohal nelja punktiga.

Play-off lootused on minetanud Sillamäe Smsraha, kuid ühegi teise meeskonna saatus veel kindel pole. Põhiturniiri kaks paremat pääsevad otse poolfinaali, kohtadel 3.-6. lõpetavad meeskonnad alustavad play-off kohtumisi veerandfinaalist, kui põhiturniiril kolmanda koha saanud meeskond kohtub kuuendal real lõpetava võistkonnaga ning vastamisi lähevad ka põhiturniiri 4.-5. koha omanikud. Õhtuleht.ee näitab otsepildis kõiki poolfinaalmänge ning finaalseeria kohtumisi.

Saaliliiga põhiturniiri eelviimase vooruga tehakse algust homme, kui kell 19.30 võõrustab SK Augur Enemat Kristiine Spordihallis Sillamäe Smsraha. Kell 20.30 pannakse pall mängu Nõo Spordihoones, kus Tartu Maksimum kohtub Narva Unitediga. Laupäeval, 3. veebruaril toimub kaks kohtumist, kui kell 17 algab Sillamäel FC NPM Silmet – Ravens Futsal EMÜ SK lahing, kell 19.30 algab Viimsis FC Rinopal – FC Cosmos matš.