01

06.2018

12:39

Nõmme BSC Olybet kaotas play-offis tiitlikaitsjale

Eile toimusid Euroopa rannajalgpalli meistrite klubide karikaturniiril Euro Winners Cup play-off kohtumised, kus Nõmme BSC OIyBeti vastaseks 16 parema hulgas oli tiitlikaitsja SC Braga. Maailmaklassist vastase vastu kahjuks seekord suurüllatust ei sündinud ning Eesti meeskonnal tuli vastu võtta kaotus.

Mäng algas seekord rahulikult, kuid siiski avas Portugali meeskond SC Braga skoori juba viiendal minutil. Kohe sellele järgnenud lahtilöögist tõi aga 1:1 viiginumbrid tabloole Aleksander Saharov, kui tagasi põrkunud palli teisel katsel posti kõrvale madala ja täpse löögiga virutas. Paar minutit hiljem kasutas vastaste väravavaht Dona ära talle jäetud vaba ruumi ning lõi tugeva löögi otse väravale, millele sai pea vahele Indrek Palm, kuid löök maandus siiski otse lati alla. Esimese kolmandiku viimasel minutil teenis Braga umbes poole väljaku peal trahvilöögi, mille vastaste ründaja suurepärase löögiga otse tagumise posti kõrvale keerutas ja tegi seisuks 1:3.

Teist kolmandikku alustas Nõmme hästi, kui Tammeväli hea viskega vastaste karistusalas Andreas Aniko leidis, kes endale palli rinnaga ette mängis ning käärlöögiga palli posti kõrvale lõi, seisuks 2:3. Braga vastas seejärel aga kolme väravaga, kasvatades eduseisu 2:6.
Viimasel kolmandikul lõi Portugali meeskond veel kolm väravat, millele Nõmmel enam vastust polnud. Lõppseisuks 2:9 kaotus.

Täispikkuses mängu ja väravad leiab siit.

Täna jätkub turniir Nõmme BSC OlyBeti jaoks kohtadele 9-16, kus vastaseks Rumeenia meeskond ACS West Deva. Mäng algab Eesti aja järgi kell 16:00 ning otseülekannet saab vaadata siin: https://beachsoccer.com/schedule.

Nõmme BSC OlyBet osaleb turniiril koosseisus: Vaiko Tammeväli, Marten Rimmel, Andreas Aniko, Rando Rand, Aleksander Saharov, Priit Mäeorg, Rain Hindrimäe, Verner Uibo, Indrek Palm, Priit Raamat, Erik Toom ja Raido Luhaorg. Treener Marek Markson, mänedzer Henri Karikosk ja füsioterapeut Ebe Reier.