14

05.2019

09:45

Nõmme United taastas Esiliiga B-s liidripositsiooni

Esiliiga B-s tõusis pärast eilset taas tabeliliidriks Nõmme United, kes alistas 290 pealtvaataja ees 3:2 JK Tabasalu.

Kuigi kodumeeskond Tabasalu asus juba 2. minutil juhtima, viisid Oliver Jürgens, Randin Rande ja Sander Alex Liit Unitedi 75. minutiks omakorda 3:1 ette. Tabasalu jõudis ühe veel küll tagasi lüüa, aga punkti neil enam päästa ei õnnestunud.

Kui United on nüüd 10 mängust kogutud 21 punktiga liider, siis teine Nõmme tiim Kalju U21 loovutas nädalavahetusel Keilaga tehtud 0:0 viigi tõttu punkte, misläbi nemad nüüd 20 silmaga teist kohta hoiavad.

Kohe Nõmme meeskondade järel paikneb 19 punktiga 3. positsioonil Vändra Vaprus, kes võitis 10. voorus 2:1 Põhja-Tallinna JK Voltat. 17 punktiga tõusis 4. tabelireale Viimsi JK, kes alistas lähikonkurent Võru Heliose 1:0 läbi Johannes Theodor Kollisti 89. minuti värava. Võru meeskond jääb nüüd 16 punkti juures 5. kohale. Tabeli teise poole lahingus tegid Paide Linnameeskond U21 ja Pärnu JK 1:1 viigi, sealjuures päästis kodumeeskond Paide endale viigipunkti alles 93. minutil, kui täpne oli Siim Aer.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.