15

05.2021

16:03

JÄRELVAADATAV | Vaprus jäi kodus alla Levadiale

Pärnu JK Vaprus võõrustas Rannastaadionil FCI Levadiat. Avapoolajal kinkis Vaprus oma vastasele üks värav, teisel poolajal läks Levadia oma teed ja võitis lõpuks mängu 4:0

12. minutil kasutas Strahinja Krstevski ära vastase eksimuse ja viis Levadia juhtima.

Teisel poolajal nõelas Levadia standardolukordadest, sest 50. minutil suurendas Anton Tolordava Zakaria Beglarishvili nurgalöögist Levadia eduseisu ja 65. minutil leidis Beglarishvili karistuslöök üles Rasmus Peetsoni pea, kui külaliste edu kasvas kolmeväravaliseks. Mängu viimase tabamuse lõi Levadia 70. minutil penaltist, mille realiseeris Beglarishvili.

Levadia on 11 mänguga kirja saanud 28 punkti ja on sellega liiga liider. Vaprus on kaheksast mängust teenitud nelja punkti viimane.

Enne mängu:

Esimene omavaheline kohtumine jääb märtsikuusse ning toona võttis Levadia kindla 5:0 võidu. Liigatabelis asuvad meeskonnad eri otstes: Levadia on 25 punktiga tabeliliider, Vapruse 4 punkti paigutab meeskonna viimasele reale.

Mängu peakohtunik on Siim Rinken, äärtel abistavad teda Anni Rahula ja Karolin Kaivoja. Neljanda kohtunikuna on ametis Karl Kena.