09.2020

11:30

Paide Linnameeskond U21 teenis Esiliiga B-s 9. võidu järjest

Esiliiga B-s peeti eile õhtul maha 22. vooru mängud.

Üheksanda järjestikuse võidu sai kirja tabeliliider Paide Linnameeskond U21, kes alistas varajaste väravate toel 2:1 Viimsi JK. Paide lõi mõlemad väravad ära juba kohtumise 11. minutiks, kui võõral väljakul olid täpsed Kevor Palumets ning Kevin Kärp. Liiga parima väravaküti Palumetsa hooaja kogusaldo tõusis seeläbi 17 tabamuse peale. Viimsi auvärava lõi 90. minutil Sten-Eric Säde. Paide U21 jätkab nüüd 49 punktiga tabeli tipus, Viimsi jääb 31 silma juures 6. tabelireale.

Paide lähima jälitajana jätkab 47 punkti peal Tartu Welco, kes suutis eile tänu Artur Ausi 74. minuti väravale 1:0 üle mängida Tallinna Kalev U21 tiimi. Kalev U21 jätkab ise 43 punktiga 3. positsioonil. 37 punktiga leiame 4. kohalt JK Tabasalu, kes alistas eile kaotusseisust 2:1 Rakvere Tarva. Külalised asusid kohtumist tänu Nevil Krimmi 41. minuti tabamusele küll 1:0 juhtima, kuid Edwin Stüfi ja Andrus Mitti väravad vastavalt 73. ja 79. minutil jätsid kolm punkti 110-pealise kodupubliku ees ikkagi Tabasalule.

Vooru kindlaima võidu sai kirja tabeli viies meeskond Läänemaa JK, kes alistas võõrsil 5:0 Nõmme Kalju U21 meeskonna. Tabeli teises pooles teenis väärt võidu aga Võru Helios, kes alistas võõral platsil 3:1 Keila JK ning tõusis seeläbi eilsetest vastastest mööda 8. tabelireale.

Esiliiga B 23. vooru mängud toimuvad 20. ja 21. septembril. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin