25

07.2019

10:29

Pärnu ja Flora said kirja kindlad võidud

Naiste Meistriliigas peeti nädala sees kaks 11. vooru kohtumist, kui Pärnu JK ja Tallinna FC Flora kirjutasid tabelisse suured võidud.

Pärnu võõrustas Rannastaadionil oma lähimat jälitajat JK Tallinna Kalevit. Tänu mõlemal poolajal löödud kahele väravale, alistas Pärnu naiskond vastased 4:0. Liigatabelis hoiab suvepealinna naiskond teist kohta, kui kogutud on 28 punkti. Kalev jääb ühe vähem peetud kohtumise juures maha seitsme punktiga.

FC Flora kohtus koduväljakul Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonnaga ning teenis 10:0 võidu. Avapoolajal saatis Flora külaliste võrku kuus palli ning teisel poolajal lisati veel neli väravat. Mängu resultatiivseim oli viie tabamusega Katrin Loo (pildil), ühe värava lisasid Siret Räämet, Ariina Mürkhain, Kethy Õunpuu, Mari Liis Lillemäe ja Getter Saar. Flora jätkab 33 punktiga tabelis esikohal, ühendnaiskond hoiab kaheksa punktiga kuuendat kohta.