10

08.2018

21:59

Pärnu teenis Meistrite liigas kaotuse, Trutsi koduklubi suure võidu

Pärnu JK pidas oma teise kohtumise Meistrite liiga eelringis, kui Albaania klubilt KS Vllaznia võeti vastu 1:3 kaotus. Tiina Trutsi ja Somatio Barcelona FA (Küpros) alistasid Olimpija Ljubljana 6:0.

Esimeses mängus Moldova klubi Anenii Noid võitnud Pärnu alustas ka kohtumist Vllaznia vastu hästi, kui 12. minutil Anastasija-Grazyna Shcherbachenia väravast 1:0 juhtima mindi. Edu kestis aga vaid kuus minuti, enne kui Vllaznia viigistas. Teisel poolajal suutis Albaania esindus lisada veel kaks väravat ja kohtumine võita. Selle võiduga tõusis Vllaznia Pärnuga võrdsete punktide peale, alagruppi juhib kahe võiduga SFK 2000 Sarajevo (Bosnia ja Hertsegoviina), SS Anenii Noi on hetkel nulli peal.

Somatio ja Ljubljana kohtumise avapoolaeg lõppes väravateta, kuid teise kolmveerandtunni jooksul suutis Küprose klubi lüüa Sloveenia meistrile kuus vastuseta tabamust ja võtta kindla võidu. Trutsi alustas kohtumist algkoosseisus ja vahetati poolajal pingile. Barcelona asub kahe mängu järel kuue punktiga alagrupis esikohal. Sama palju punkte on kogunud ka Valgevene naiskond ZFK Minsk.

Viimased kohtumised ootavad ees esmaspäeval, 13. augustil. Pärnu vastaseks on SFK 2000 Sarajevo, kes seni püsinud alagrupis võitmatuna. Barcelona vastaseks on Minsk, kellega hakatakse heitlema alagrupi esikoha ja edasipääsu nimel. Mõlemad mängud algavad kell 18. Järgmisesse ringi pääsevad valikgruppide võitjad ning lisaks ka kümne grupi peale kokku kaks parimat teise koha omanikku.