17

05.2019

10:15

Premium liiga 11. voor algab juba täna - kas Kuressaare üllatab taas Kaljut, kas Flora suudab täiseduga jätkata?

Premium liigas alustatakse täna 11. vooru mängudega, kui kell 19.00 lähevad Hiiu staadionil vastamisi Nõmme Kalju ja FC Kuressaare.

Kahe tiimi viimane omavaheline mäng 27. aprillil lõppes seisul 0:0 - toona oli tegu ka Kalju uue peatreeneri Roman Kozhukhovskyi debüütmänguga. Pärast seda on Kalju suutnud alistada Levadia ning Tallinna Kalevi, tõustes seeläbi 18 punktiga neljandale kohale. Kuressaare on 10 vooruga kogunud 12 silma, jagades Narva Transiga 5.-6. kohta.

Kell 19.30 saab alguse ka tänane teine mäng, kui Viljandi linnastaadionil võtab kohalik Tulevik vastu FCI Levadia. Viimases omavahelises mängus asus Viljandi küll juhtima, kuid pidi lõpuks tunnistama Levadia 5:2 paremust. Enne tänast hoiab Levadia 24 silmaga teist kohta, Tulevik jagab 8 punkti juures koos Tartu Tammekaga 7.-8. kohta.

Homne mängupäev avatakse kell 16.00 A. Le Coq Arenal, kus hetkel täiseduga jätkav Flora võõrustab Narva Transi. Hooaja esimeses mängus võttis napi võidu Flora, kellele päästis kolm punkti Erik Sorga 84. minuti penalti. Laupäeva õhtul kell 19 peetakse veel üks kohtumine, kui Paide Linnameeskond peab oma hooaja esimese mängu kodumurul, võttes vastu külalised Tartust. Tammeka ja Paide esimeses mängus teenis Linnameeskond teise poolaja väravatest 3:0 võidu.

11. voor lõpetatakse pühapäeval kell 15 Maardus, kui ETV2 telemängus kohtub Maardu Linnameeskond kodusel linnastaadionil Tallinna Kaleviga. Hooaja esimese omavahelise mängu võitis 2:0 Kalev, kellele see on ka senise hooaja ainsaks võiduks. Liigasse püsimajäämise nimel on tegemist üliolulise lahinguga, sest enne nädalavahetuse vooru hoiab Maardu 5 punktiga 9. kohta ning Kalev peab 4 punkti juures hetkel leppima 10. positsiooniga.