10.2015

11:03

Premium liiga kuu parimad tulevad Transist ja Levadiast

Premium liiga septembrikuu parima treeneri tiitel kuulub Narva Transi lootsile Adiam Kuziaevile, kelle poolt juhendatud piirilinna meeskond läinud kuul maksimaalsed 12 punkti noppis.

Narva Trans alistas läinud kuul kõik neli vastast, nende seas ka tiitlikaitsja Tallinna FC Levadia.

Levadia ridadest tuleb aga parim mängija Siim Luts. Vasakujalgne ründav poolkaitsja tegi septembris kaasa kolmes Premium liigas matšis, mängis 270 minutit, lõi kolm väravat ja andis kaks resultatiivset söötu.

Esiliiga parimaks juhendajaks valiti Tallinna FC Levadia II treener Argo Arbeiter, kelle eestvedamisel sai Levadia duubelmeeskond viiest mängust 13 punkti ning lõi kuu jooksul uskumatuna näivad 31 väravat. Parim mängija oli septembrikuus Tartu FC Santose Taavi Vellemaa, kes valiti inspektorite poolt viiest matšist kahel kohtumise parimaks. Septembris Esiliigas 447 minutit pallinud Vellemaa arvele jäi ka kaks tabamust.

Esiliiga B parim treener oli septembris Andrei Borissov, kelle poolt juhendatud Maardu FC Starbunker kindlustas ka liiga võidu. Starbunker võitis möödunud kuul kõik viis matši väravate vahega 21:3. Raasiku FC Jokeri pallur Rene Lill valiti septembrikuu liiga parimaks mängijaks.

Premium liiga kuu parimatele on auhinnad välja pannud A. Le Coq ja Postimees. Esiliiga ja Esiliiga B kuu parimaid premeerib Postimees.