27

09.2017

15:26

Rahvaliiga B võitja selgub homme

Rahvaliiga B võitja selgub neljapäeval, kui finaalis lähevad vastamisi Ruudulised Tiigrid - JSK Fööniks. Kohtumise avavile kõlab Laagri kunstmurustaadionil kell 19.30.

Ruudulised Tiigrid alistasid poolfinaalis FC BayeRMi. Tiigrite poolt tegid skoori Eerik Heinpalu, Karol Tšarnetski, Andrei Tšikaljov ja Ott Mölder.

Teises poolfinaalis läks võitja selgitamiseks vaja lisaaega. FCTRT77 asus matši omaväravast juhtima 20. minutil, kuid Sergei Riesenkampfi ja Dmitri Kizikovi väravate järel juhtis avapoolaja järel JSK Fööniks mängu 2:1. Kohtumise 69. minutil viigistas Kermo Pärn mänguseisu 2:2-le ning normaalajal rohkem väravaid ei löödud. Mängu võiduvärava lõi JSK Fööniksi mängija Madis Madalik kohtumise 103. minutil.

Kolmanda koha mängus võõrustab FC BayeRM 7. oktoobril FC TRT77 võistkonda. Kohtumine algab Arigato Keskuse kunstmuruväljak kell 14.

Rahvaliiga seniste tulemustega saab tutvuda siin.