08.2020

11:55

Rakvere Tarvas teenis Esiliiga B-s hooaja esimese võidu

Esiliiga B tasandil said eilsega peetud 17. vooru kohtumised.

Tabeliliidrina jätkab 38 punkti peal olev Tartu Welco, kes mängis eile võõrsil 3:1 üle Keila JK. 34 punktiga järgneb neile Paide Linnameeskond U21, kes sai samuti pühapäeval kirja 3:1 võidu, kui kodumurul alistati Viimsi JK. Paide särgis olid võidumängus täpsed Joel Kokla, Ander Ott Valge ning Mikel Gurrutxaga, Viimsi auvärava lõi 90+2. minutil penaltist Gregor Lehtmets.

34 punkti on kogunud ka Tallinna Kalev U21, kes jäi reede õhtul võõrsil 1:2 alla Nõmme Kalju U21 tiimile. Sealjuures sündis Kalju järelkasvutiimi võiduvärav alles 90. minutil, kui võrku sahistas Karl Stefan Lill. 4. kohalt leiame 28 punktiga JK Tabasalu, kes jätkas head minekut ning teenis 7. järjestikuse võidu, kui koduplatsil alistati 3:0 Läänemaa JK.

Vooru suurima võidu võttis aga Rakvere Tarvas, kes suutis kodumurul 113 pealtvaataja ees 5:2 üle mängida Võru Heliose. Ühtlasi oli see Rakvere Tarvale hooaja esimeseks võiduks pärast 16-mängulist kaotuste seeriat.

Esiliiga B 18. vooru kohtumised peetakse sel neljapäeval, 20. augustil. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.