24

08.2020

13:53

Rannajalgpalli karikavõistlustel võidutses Augur Enemat

Pühapäeval selgitati Nõmme Spordikeskuses välja rannajalgpalli karikavõitja, kelleks osutus SK Augur Enemat. See tähendab, et Auguril on käes kõik kolm karikat.

Hooaja alguses Superkarika võitnud, hiljuti Coolbet rannaliigas võidutsenud ja nüüd karikavõistlustel parimaid esitusi näidanud Augur alustas loosi tahtel karikavõistluseid veerandfinaalis, kus kukutati konkurentsist meistrivõistlused pronksmedalitega lõpetanud Nõmme BSC Olybet 3:1. Kohtumise avakolmandik lõppes väravateta ja teisel kolmandikul viis Auguri juhtima Sander Lepik. Taavi Tammo kahekordistas otsustaval kolmandikul Auguri eduseisu ja kuigi Indrek Palm tõi Nõmme meeskonna mängu tagasi, siis Joosep Juha tabamus tegi lõppskooriks 3:1.

Teises veerandfinaalis oli BSC Thunder Arvutitark 11:3 üle rahvaliigas pallivast Rõngu Unitedist. Henry Remmelgas lõi neli väravat, Erol Kigaste lisas kaks tabamust.

Poolfinaalis alistas Augur 13:3 Prokoni (esiliiga), kui meeskonna resultatiivseim oli Lepik nelja väravaga. Kolm väravat lisas Joosep Juha ja kaks lõi väravavaht Kaspar Kotter. Teises poolfinaalis oli Thunder Arvutitark 5:2 parem BSC Üksjalgvärav Elementmasterist, kui Remmelgas ja Gregor Sedrik lõid kaks väravat ning ühe tabamuse sai kirja Erol Kigaste.

Finaalkohtumine lõppes sama tulemusega, kui Auguri resultatiivseim oli kaks väravat kirja saanud Taavi Tammo. Tammo viis viienda minuti alguses Auguri juhtima, kuid koheselt vastas Remmelgas. Väljakule naasnud Rasmus Munskind viis Auguri avakolmandikul taas juhtima ning teisel kolmandikul olid täpsed taas Auguri mängijad, kui oma teise tabamuse sai kirja Tammo ja ühe lisas Juha. Viimasel kolmandikul tõi Thunderi kahe värava kaugusele Kevin Sooaluste, kuid Rauno Nõmmiko värav tegi lõppseisuks 5:2.