26

07.2017

16:39

Rannajalgpalli kõrgliigas on tabeliseis pinev

Optibet rannajalgpalli kõrgliigas peeti nädalavahetusel järjekordne etapp, mille järel mahuvad esikolmiku meeskonnad kahe punkti sisse.

Tabeliliidriks on 35 punktiga BSC Thunder/Häcker, kes suutis Pärnu Rannaspordi Areenil kahe päeva jooksul teenida võidud BSC Alpha ja FC Üksjalgvärav/Vitamin Welli üle ning penaltitega jäädi alla SK Augur/Enematile.

Teisel kohal asub 34 punktiga Nõmme BSC OlyBet, kes suutis samuti teenida kolm võitu ja pidi ühes kohtumises kaotust tunnistama – 4:1 alistati Saue Jalgpalliklubi, Rõuge Saunamaast oldi esmalt üle 12:3 ja seejärel 6:4 ning BSC Peugeot’le kaotati 1:4.

Kolmandal positsioonil on 33 punktiga SK Augur/Enemat, kelle saagiks nädalavahetusel oli neli võitu. Esmalt alistati penaltiseerias BSC Thunder/Häcker, seejärel oldi parem 6:5 BSC Peugeot’st, Rõuge Saunamaa alistati 10:1 ja FC Üksjalgvärav/Vitamin Welli võideti 20:2.

Esikolmikule järgnevad Saue JK (25 punktiga), BSC Peugeot (24), Üksjalgvärav/Vitamin Well (7), Rõuge Saunamaa (6) ja BSC Alpha (1).

Etapi tulemused:

22. juuli:

BSC Alpha - Rõuge Saunamaa 3:3 pso. 3:1
Väravad: Marek Tiido, Ivar Laes - Kert Joakit x2, Marek Jenas, Marek Jenas (ov)

FC Üksjalgvärav/Vitamin Well - BSC Peugeot 0:13
Väravad: Gevin Kalm (ov) - Ragnar Rump x8, Markus Lukk, Genet Õunapuu, Taavi Tammo, Oleg Mjassojedov

SK Augur/Enemat - BSC Thunder/Häcker 4:4 pso. 3:1
Väravad: Roman Minlibajev, Joonas Laurits, Rasmus Munskind, Leo Kuuse - Artjom Knjazev x2, Erol Kigaste, Henry Remmelgas

Nõmme BSC OlyBet - Saue Jalgpalliklubi 4:1
Väravad: Aleksander Saharov x2, Goto Takasuke, Priit Mäeorg - Janar Pajo

SK Augur/Enemat - BSC Peugeot 6:5
Väravad: Leo Kuuse x3, Sander Lepik x2, Joosep Juha - Aivar Sosi x2, Ragnar Rump x2, Taavi Tammo

Nõmme BSC OlyBet - Rõuge Saunamaa 12:3
Väravad: Goto Takasuke x4, Priit Mäeorg x2, Aleksander Saharov x2, Erik Toom, Verner Uibo, Marek Markson, Rain Hindrimäe, Vaiko Tammeväli (ov) - Kristo Perli, Kert Joakit

FC Üksjalgvärav/Vitamin Well - Saue Jalgpalliklubi 1:6
Väravad: Anželo Kutepov - Kristjan Suurjärv x2, Janar Pajo, Roland Tammela, Erkki Liiv, Ken-Glaid Nool

BSC Alpha - BSC Thunder/Häcker 3:5
Väravad: Anti Luik x2, Janek Remmelgas - Ervin Stüf, Andre Lõiv, Bruno Roosnurm, Erol Kigaste, Gregor Sedrik

23. juuli tulemused:

Nõmme BSC OlyBet - BSC Peugeot 1:4
Väravad: Marek Markson - Aivar Sosi, Ragnar Rump, Aleksander Frischer, Oleg Mjassojedov

SK Augur/Enemat - Rõuge Saunamaa 10:1
Väravad: Leo Kuuse x3, Taavi Tamm x2, Roman Minlibajev x2, Sander Lepik x2, Joonas Laurits - Kristjan Moks

BSC Alpha - Saue Jalgpalliklubi 3:3 aet. 1:1 pso. 6:7
Väravad: Meelis Pilt, Marek Tiido, Ivar Laes, Anti Luik - Kaspar Kotter x2, Argo Alaväli, Ken-Glaid Nool

FC Üksjalgvärav/Vitamin Well - BSC Thunder/Häcker 0:10
Väravad: Gregor Sedrik x2, Ervin Stüf x2, Henry Remmelgas x2, Kevin Sooaluste, Bruno Roosnurm, Andre Lõiv, Erol Kigaste

BSC Thunder/Häcker - BSC Alpha 7:6
Väravad: Kevin Sooaluste x3, Edwin Stüf x2, Ervin Stüf, Gregor Sedrik - Marek Tiido x2, Janek Remmelgas x2, Ivar Laes, Karl-Anton Sõerde

Nõmme BSC OlyBet - Rõuge Saunamaa 6:4
Väravad: Rain Hindrimäe x2, Erik Toom, Aleksander Saharov, Andreas Aniko, Goto Takasuke - Lauri Pilv x2, Kert Joakit, Kristjan Moks

BSC Peugeot - Saue Jalgpalliklubi 5:6
Väravad: Ragnar Rump x2, Markus Lukk, Indrek Mälton, Genet Õunapuu - Argo Alaväli x2, Roland Tammela x2, Janar Pajo, Lauri Esko

SK Augur/Enemat - FC Üksjalgvärav/Vitamin Well 20:2
Väravad: Sander Lepik x4, Roman Minlibajev x3, Joonas Laurits x3, Leo Kuuse x3, Marthin Stražev x3, Marten Saarlas x2, Rasmus Munskind, Igor Sööt - Anželo Kutepov x2

Meistriliiga järgmine etapp peetakse 12.-13. augustini Tallinnas Haven Kakumäe Rannaareenil.

Foto: Eesti Rannajalgpalli Liit


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn