01.2018

11:00

Ravens üllatas FC Rinopali, liidriks tõusis FC Cosmos

Betsafe saaliliigas käisid nädalavahetusel väljakul kõik meeskonnad, kui tihe tabelitipp muutus veelgi pingelisemaks. FC Cosmos alistas võõrsil SK Augur Enemati, Ravens Futsal EMÜ SK suutis võõral väljakul üllatada FC Rinopali.

FC Cosmos oli vooru keskses mängus SK Augur Enematist üle tulemusega 4:1. Cosmos võitis avapoolaja Dmitri Njatini väravast 1:0, kuid teise poolaja alguses suutis Hans-Kristjan Aasma viigistada. 25. minuti alguses viis Cosmose 2:1 juhtima Maksim Aleksejev ja Cosmose kaks viimast väravat sündisid kohtumise viimasel minutil. Kolme väravasööduga tõusis meeskonna kangelaseks Erik Grigorjev.

Eile õhtul Viimsis peetud kohtumises üllatas Tartu meeskond Ravens Futsal EMÜ SK nimekat vastast, kui FC Rinopaliga tehti 1:1 viik. Avapoolaja lõpus suutis küll Rinopal Ervin Stüfi väravast mängu juhtima minna, kuid Kristjan Paapsi tabamus 30. minutil tõi tabloole viigiseisu, mis püsis seal lõpusireenini.

Rauno Kald lõi kaks väravat, kui Tartu Maksimum sai 5:4 võidu Sillamäe FC NPM Silmeti üle ning Narva United FC sai kirja suure võidu, kui Sillamäe Smsraha alistati lausa 20:0. Võitjate ridades sai üheksa tabamust ja kolm resultatiivset söötu kirja meeskonna kapten Andrei Panteleev, kolm väravat lisas Andrei Gornev.

Tabeliliidriks tõusis FC Cosmos 24 punktiga. 22 punkti on kogunud nii FC Rinopal, SK Augur Enemat kui ka Narva United. Tartu meeskonnad Ravens ja Maksimum on vastavalt viiendal ja kuuendal kohal 13 punktiga. Tabeli lõpetavad kaks Sillamäe meeskonda, FC NPM Silmet ja Smsraha, kes on vastavalt seitsme ja nelja punktiga liiga seitsmes ja kaheksas meeskond.

Põhiturniiri lõpuni on jäänud kolm vooru. 27. jaanuaril teevad 12. vooruga algust Sillamäe FC NPM Silmet – FC Rinopal (kell 17) ja FC Cosmos – Tartu Maksimum (18.30). Pühapäeval, 28. jaanuaril kell 16 lähevad vastamisi Ravens Futsal EMÜ SK – Smsraha ning vooru lõpetab 31. jaanuaril peetav kohtumine Ida-Virumaal, kus Narva United FC võõrustab SK Auguri Enemati (kell 20).