09

02.2017

09:51

Saalijalgpalli karikavõistluste esimene finalist on Augur

Saalijalgpalli karikavõistlustel jõudis finaali Tallinna SK Augur Enemat, kes oli kolmapäeva õhtul Ida-Virumaal toimunud poolfinaalis 8:2 parem Narva Unitedist.

Kohtumist läks juhtima kodumeeskond, kui 10. minutil oli täpne Eduard Bader. Augur Enemat suutis seisu viigistada 16. minutil Rauno Nõmmiko väravast ning poolajasireeniks oli pealinnameeskond tänu Narva Unitedi omaväravale 2:1 ees.

Teisel poolajal pani Augur Enemat oma paremuse maksma. Kui (teisest poolajast) oli mängitud minut ja 14 sekundit, lõi Vladislav Tšurilkin seisuks 3:1 ning kaks minutit hiljem suurendas Auguri edu kolmeväravaliseks Aleksandr Starodub. Seejärel lõid veel kaks väravat nii Robert Veskimäe kui ka Tšurilkin ning 36. minutiks oli Augur ees 8:1. Kuigi Vitaly Andreev suutis ühe värava tagasi lüüa, pääses karikafinaali Augur Enemat tulemusega 8:2.

Kahekordne karikavõitja Augur jääb vastast ootama 16. veebruaril toimuvast poolfinaalist, kui vastamisi on Maccabi (esiliiga) – Rõuge Saunamaa (II liiga). Karikafinaal toimub märtsikuu esimesel nädalavahetusel.