21

01.2019

15:21

Saalijalgpalli karikavõistluste esimene finalist on Rõuge Saunamaa

Saalijalgpalli karikavõistlustel selgus esimene finalist, kui Rõuge Saunamaa alistas poolfinaalis 11:4 Sillamäe JK Dina.

Võru Spordikeskuses peetud mäng kulges II liigas mängiva kodumeeskonna taktikepi järgi – 13. minutiks oli Rõuge Saunamaa eduseis 6:0! Kuigi aste kõrgemal palliv Dina lõi seejärel ühe värava tagasi, siis oli juba poolajasireeniks Rõuge eduseis 8:1.

Teises poolajal suurenes vahepeal koduvõistkonna eduseis lausa üheksaväravaliseks (10:1), kuid viimase 13 minutiga suutis Sillamäe lüüa Võrumaa meeskonnale kolm väravat nende ühe vastu, mis tegi lõppskooriks 11:4.

Rõuge Saunamaa on mänginud finaalis ka varem, kui 2017. aastal jäädi põnevas heitluses alla Tallinna SK Augur Enematile. Tänavu on nende vastaseks Betsafe saaliliiga tippmeeskonnad Augur või Viimsi FC Rinopal. Teine poolfinaal peetakse 6. veebruaril