21

11.2018

16:17

Saalijalgpalli karikavõistlustel alistas esiliiga meeskond Betsafe saaliliiga võistkonna

Saalijalgpalli karikavõistlustel lülitas esiliiga meeskond konkurentsist Betsafe saaliliigas palliva võistkonna, kui esimeses 1/8-finaalmängus alistas Rummo Dünamo koduseinte toel 7:2 Tartu Maksimumi.

Rummu läks kohtumist 12 minutiga juhtima 3:0 ning võitis avapoolaja 4:1. Teisel poolajal suudeti oma eduseisu veelgi suurendada. 31. minutil suutis Maksimum jõuda kahe värava kaugusele (2:5), kuid Rummu kaks tabamust viimase kolme ja poole minutiga tõid tabloole lõppnumbrid 7:2. Võitjate ridades lõi neli väravat Stanislav Hmeljov, kaks lisas Dmitri Sui ning üks värav kirjutati Jevgeni Rabkovi nimele.

Kaheksandikfinaalidega jätkatakse täna, kui Sillamäe JK Dina (esiliiga) võõrustab kell 20.30 algavas matšis FC Äksi Wolvesi (II liiga).

Mängude ajakavaga saab tutvuda SIIN. Seni on selgumata FC Sillamäe (esiliiga) – Viimsi Smsraha (Betsafe saaliliiga) kohtumise toimumisaeg.