16

01.2017

09:54

Saalijalgpalli karikavõistlustel lülitas madalama liiga meeskond konkurentsist Triobet saaliliiga võistkonna

Saalijalgpalli karikavõistlusel on selgunud kõik poolfinalistid. Nädalavahetusel peeti kaks veerandfinaali, kus suurüllatuse valmistas II liigas mängiv Rõuge Saunamaa. Madalama liiga meeskond alistas laupäeval lausa 13:4 Triobet saaliliigas mängiva Sillamäe FC Molycorp Silmeti.

Teises nädalavahetusel peetud veerandfinaalis olid vastamisi esiliigas meeskonnad Tartu JK Maksimum – Maccabi. 7:2 võidu võttis külalismeeskond, mullune finalist Maccabi. Võitjate ridades lõid kaks väravat nii Oleg Laidinen, Aleksandr Berg kui ka Anton Lyubeev, ühe lisas Semen Turok.

Varasemalt olid koha nelja parema seas kindlustanud Narva United FC ja SK Augur Enemat.