21

11.2019

15:00

Saalijalgpalli karikavõistlustel selgus kolm edasipääsejat

Saalijalgpalli karikavõistlustel peeti eile õhtul kolm kaheksandikfinaali, kui järgmisse ringi pääsesid Tartu Ravens Futsal Ares Security, Tartu Maksimum ja Viimsi FC Smsraha.

Kõrgliigameeskondade heitluses oli Viimsi FC Smsraha koduväljakul 6:2 parem JK Kohilast. Oleksii Fetko kolmanda minuti tabamusest juhtima läinud Viimsi võitis avapoolaja 2:1 ning läks teise poolaja kuuendal minutil mängu kolme väravaga juhtima. Kuigi Kohila lõi ühe tagasi ja vähendas minutiks kaotusseisu kaheväravaliseks, suutis tiitlikaitsja siiski mängu lõpuks nelja väravaga võita.

Ravens mängis Käärikul 11:1 üle rahvaliigas tegusteva 5v5 meeskonna. Betsafe saaliliiga meeskond Tartu Maksimum sõitis Narva, kus mängiti Maksim Mitrofanovi ja Mats Plado kübaratrikkide toel 7:2 üle kohalik SK Ganza (esiliiga).

Eelnevalt oli edasipääsu kindlustanud Rummu Dünamo, kes oli teisipäeval esiliigameeskondade duellis 15:5 parem FC Jõgeva Wolvesist. Tolles kohtumises lõi viis väravat Dmitri Sui, neli väravat lisas Stanislav Hmeljov.

Järgmine kohtumine peetakse juba täna õhtul, kui Narva United FC (Betsafe saaliliiga) võõrustab kohalikus spordikeskuses kell 19.30 FC Äksi Wolvesi (II liiga).