26

01.2020

23:12

Saalijalgpalli Meistriliigas kaotas esiviisikust vaid liider Viimsi

Saalijalgpalli Meistriliigas peeti 12. vooru kohtumisi. Esiviisiku meeskondadest olid vastamisi Narva United FC - Viimsi FC Smsraha ning piirilinna meeskond suutis tänavu teise meeskonnana Viimsi alistada, kui oli tabeliliidrist üle tulemusega 5:3.

Reedel Narva Spordikeskuses toimunud kohtumise avapoolaja võitsid külalised pärast 0:2 kaotusseisu jäämist 3:2, kuid teisel poolajal suutis United lüüa vastase võrku kolm palli. Mängu kangelaseks tõusis teisel poolajal kübaratriki löönud Mykhailo Romanov, kes suutis esmalt 22. minutil mänguseisu viigistada, lõi võiduvärava 31. minutil ja viimase tabamuse 49 sekundit enne lõpusireeni. Avapoolajal jäi tema nimele ka üks resultatiivne sööt.

Laupäeval peeti põnevuslahing Sillamäel, kus läksid vastamisi kohalik Alexela - FC NPM Silmet. Juba üheksanda minuti alguseks oli seis 2:2 ning sama tulemusega lõppes ka avapoolaeg. Anton Panovi tabamus 26. minuti lõpus viis Alexela juhtima ning 42 sekundit hiljem vormistas oma kübaratriki Semen Fedotov, millega ta viis meeskonna juba 4:2 juhtima. Kuigi FC NPM Silmet suutis 31. minuti alguses ühe värava tagasi lüüa, lõppes matš siiski Alexela 4:3 võiduga.

Voor lõppes pühapäevaõhtuse kohtumisega Nõos, kus läksid vastamisi Tartu meeskonnad Maksimum - Ravens Futsal Ares Security, kui Ravens oli vastasest üle tulemusega 9:5. Võitjate ridades lõi kübaratriki Andrei Tjunin, kaks väravat ja ühe resultatiivse söödu sai kirja tema meeskonnakaaslane Temari Nuuma ning ühe värava ja kaks tulemuslikku söötu lisasid Raul Rebane ning Karl Uiboleht. Maksimumi resultatiivseim oli kaks väravat löönud Rain Näkk.

Voor algas juba neljapäeval, kui FC Cosmos alistas põnevusmängus 5:4 JK Kohila. Sellest mängust saab pikemalt lugeda SIIT.

Viimsi FC Smsraha on kaks vooru enne põhiturniiri lõppu jätkuvalt liider 28 punktiga. Alexela on kogunud 25 punkti ning Narva ja Ravens on 24 punktiga vastavalt kolmandal ja neljandal tabelireal, edestades FC Cosmost ühe punktiga. JK Kohila hoiab üheksa punktiga kinni viimasest play-off'i kohast, FC NPM Silmetil ja Maksimumil on kirjas vastavalt kuus ja kolm punkti.

Järgmises voorus on vastamisi Ravens - Alexela, Narva - Cosmos, FC NPM Silmet - Viimsi ning Maksimum - Kohila. Mängukalendriga saab tutvuda SIIN.