06

03.2011

19:46

SK Augur alistas FC Anži ja jätkab tiitlikonkurentsis (parandatud)

SK Augur alistas saalijalgpalli Meistriliiga 12. voorus 4:1 FC Anži, millega jättis omale alles võimalused meistriks tulla.

Ehki Anži asus matši Jevgeni Kurjanovi 1. minuti väravast juhtima, vastas Roman Minlibajev järgmisel minutil viigitabamusega ja juba 4. minutil viis Marko Arge Auguri 2:1 ette. Teisel poolajal olid Auguri eest täpsed Antti Arst ja Arge.

Tiitlikaitsja Anžid ja mullu hõbedale tulnud Augurit lahutab kaks vooru enne hooaja lõppu kaks punkti. Peaks lõpetatama võrdsete punktide juures, tuleb võitja selgitamiseks pidada lisamäng.

Vähempõnev ei ole heitlus kolmandale kohale, kus FC Narva-Jõesuul on 17 ning Unibet/Nõmme Kaljul ja FC ARSil 16 silma.

Viimati alistus Narva-Jõesuu 9:11 Rummu Dünamole ja Kalju võitis 7:2 ARSi. Hooaja esimese võidu teenis Tallinna FC Ararat-TTÜ, olles 8:5 parem FC AEG Real Estatest.

Kui mängida jääb kaks vooru näeb tabeliseis välja nii: Anži 31 punkti (12 mängust), Augur 29 (12), Narva-Jõesuu 17 (12), Kalju 16 (12), ARS 16 (12), Rummu 13 (12), AEG 12 (12) ja Ararat-TTÜ 5 (12).

S-Meistriliiga 12. vooru mängud:
5.03. 13:00 FC AEG Real Estate - Tallinna FC Ararat-TTÜ  5:8
5.03. 17:00 Rummu Dünamo - FC Narva-Jõesuu  11:9
6.03. 17:00 FC ARS - Unibet/Nõmme Kalju  2:7
6.03. 19:30 FC Anži Tallinn - SK Augur  1:4
Väravad: 1. Jevgeni Kurjanov - 2. Roman Minlibajev, 4., 36. Marko Arge, 22. Antti Arst
Hoiatused: 36. Dmitri Kulikov - 36. Priit Murumets
Treeneripingilt eemaldati 36. minutil Risto Sarapik (SK Augur)