08.2019

14:00

Tabeli tipud olid Esiliiga B 24. voorus edukad

Esiliiga B-s sai möödunud nädalalõpul peetud 24. voor, pärast mida paiknevad tabeli tipus endiselt Nõmme United ja Nõmme Kalju U21.

Esikohal paiknev United oli reede õhtul kindlalt 6:0 üle Keila JK-st, kübaratrikiga sai võitjate poolel hakkama Robi Saarma. Kalju U21 teenis samal ajal võõrsilt raske 3:2 võidu Viimsi JK üle. Poolajale 1:2 kaotusseisul vastu läinud Kalju noortele päästis võidupunktid Roman Sobtšenko, kes tegi skoori 56. ja 82. minutil.

Kui United ning Kalju U21 on kogunud vastavalt 54 ja 50 punkti, siis 44 silmaga hoiab 3. kohta Vändra Vaprus, kes oli viimati kindlalt 6:1 üle Võru Heliosest. Hooaja 21. tabamusega sai selles kohtumises maha Martin Pärn, kaks tükki lisas Vändra särgis nende hiljutine täiendus Kristen Kähr.

Tabeli esimese poole lõpetab Viimsi järel 37 punktiga 5. kohta hoidev Pärnu Jalgpalliklubi, kes alistas reedel teise poolaja väravatest 3:0 Põhja-Tallinna JK Volta. Tabeli teises pooles teenis väärt võidu JK Tabasalu, kes alistas koduplatsil 250 pealtvaataja ees 4:1 Paide Linnameeskond U21 tiimi, tõustes seeläbi tabelis 8. kohale.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.