28

08.2013

18:59

Tammeka kaotas karikasarjas Emmastele

Eesti karikavõistlustel, kus mängitakse Evald Tipneri nimelisele karikale, toims täna järjekordne 1/16-finaal, kus Premium liiga meeskond Tartu JK Tammeka võõrustas Esiliiga B tabelijuhti HÜJK Emmastet.

Mängu eelvaates sõnastasid mõlemad meeskonnad oma eesmärgiks edasipääsu järgmisesse ringi. Esimese poolaja järel ei selgunud midagi, väravad jäid löömata, kuid 78. minutil lõi Rivo Reinson karistuslöögi umbes 40 meetrilt otse ristnurka, viies Emmaste 1:0 juhtima.

Vähe sellest, 84. minutil tuli ka 0:2, teise Emmaste värava autoriks oli Norbert Hurt. Tammeka päästeüritusi saatis edu 88. minutil, kui vastuvärava lõi Martin Hurt, kuid lõppsõna jäi siiski külalistele, kes lõid ka kolmanda värava ja pääsesid edasi 1/8-finaali, kus kohtuvad Tartu SK 10-ga.

Karikavõistluste 1/16-finaal

28. augustil kell 19:30 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - HÜJK EMMASTE  1:3 (0:0)
Väravad: 88. Martin Hurt - 78. Rivo Reinson, 84. Norbert Hurt, 90.+2. Tõnis Kaukvere
Hoiatused: 69. Rivo Reinson, 86. Tõnis Kaukvere

JK Tammeka: 98-Kütt, 32-Tamm, 15-M. Hurt, 41-Anderson, 13-Lorenz, 11-Tomson (82. 4-Prempeh), 23-Tiirik, 7-Siim Tenno, 6-Tekko, 17-Philips (46. 18-Paju), 27-Carvalho (46. 14-Ivanov).
Varus: 1-Koppel, 18-Paju, 16-Naggel, 4-Prempeh, 9-Valtna, 14-Ivanov.

Emmaste: 26-Armas, 3-Pärt, 6-Vahtramäe, 38-Reinson, 30-Kaukvere, 35-Henn, 36-Paapsi, 7-Raamat (69. 16-Laasberg), 33-Margusonov, 9-N. Hurt, 34-Laurits (90.+1. 23-Lember).
Varus: 16-Laasberg, 23-Lember.

Mänguolud: +18, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.