11

12.2019

15:30

Tartu Ravens pääses karikavõistlustel poolfinaali

Tartu Ravens Futsal Ares Security alistas saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis FC Narva Unitedi ja kindlustas esimesena edasipääsu nelja parema hulka.

Narva Spordikeskuses toimunud kohtumises näitas Tartu meeskond head minekut, kui vaheajapausile minnes oli nende edu 2:0 ning teisel poolajal suurenes edu veel kahe tabamuse võrra. Narva suutis küll kohtumise lõppfaasis kaks väravat tagasi lüüa, kuid lõpuks võttis Ravens siiski 4:2 võidu.

Kaks veerandfinaalmängu toimuvad homme, 12 detsembril algusega kell 19.00. Tartu Maksimum võõrustab Kääriku Pallimängude hallis Rantipol Võru Heliose meeskonda ning Rummu Dünamo kohtub Vasalemma Põhikooli spordihoones Viimsi FC Smsrahaga.

Viimane veerandfinaal toimub 22. detsembril, kui Sillamäe Spordikompleksis selgitavad edasipääseja Sillamäe FC NPM Silmet – Tallinna FC Cosmos. Mängu avavile kõlab kell 19.30.

Pildil Ravensi meeskond. Foto: Jana Pipar