23

07.2020

10:49

Tipneri karikavõistluste esimese mängu võitis kindlalt Kuressaare

Eile tehti algust Evald Tipneri 2020/21 hooaja karikavõistlustega. Avamängus võõrustab FC Kuressaare Saaremaal III liiga võistkonda Anija JK-d, kes alistati tulemusega 18:0.

Avapoolajal sahistasid saarlased võrku seitsmel korral ning teisel poolajal lisati veel 11 vastuseta väravat. Silver Alex Kelder ning Mattias Männilaan said kirja neli väravat. FC Florast laenul olev Männilaane jaoks oli tegu esimeste väravatega oma uue võistkonna ridades, sest pärast meeskonnaga liitumist oli tal kirjas 18 minutit Premium liigas. Rasmus Saar sai kirja kübaratriki ja kaks väravat lisas Elari Valmas.

Järgmine 1/64-finaal toimub pühapäeval kell 16.00 Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadionil, kus II liigas head mängu näitav FC Tallinn võõrustab Esiliigas pallivat FC Elvat, kes jõudis eelmistel karikavõistlustel lausa poofinaali. Esmaspäeval on vastamisi Tallinna FC Eston Villa (III liiga) – Rasmus Värki Jalgpallikool (rahvaliiga) ning alates 28. juulist mängitakse paralleelselt 1/64- ja 1/32-finaale. Mängugraafiku leiab SIIT.

Soccernet.ee näitab igast Tipneri karikavõistluste ringist kuni finaalini otseülekandes kahte kohtumist. 1/64-finaalidest osutusid valituks JK Narva Trans (PL) – Paide Linnameeskond III (II liiga), mis toimub 28. juulil kell 19.00 Narvas, ning 12. augustil Kadriorus aset leidev JK Tallinna Kalev (PL) – FC Nõmme United (EL) kohtumine. 1/32-finaalidest näeb otsepildis Pärnu Jalgpalliklubi (EL) – Tallinna FC Flora (PL) matši 3. augustil ning FC Hiiumaa (III liiga) – Keila JK (ELB) kohtumist 11. augustil.

Avaringide paaride loosimistulemused, kust näeb ka otse edasipääsejaid, leiab SIIT. 1/32-finaalpaaride loosimistulemused leiab SIIT.