29

07.2019

12:06

Tipneri karikavõistlustel on selgunud kuus 1/16-finalisti

Evald Tipneri karikavõistlustel tehti möödunud nädalal algust 1/32-finaalidega. Nädalavahetusel peeti karikasarjas arvukalt mänge ning tänaseks on selgunud kuus 1/16-finalisti.

Premium liiga võistkond FC Kuressaare alistas laupäeval koduväljakul kindlalt 12:1 JK Kerdu Kadaka, kui neli väravat lõi võitjate kasuks Otto-Robert Lipp. Laupäeval tagas edasipääsu ka FC Tallinna Wolves, kes oli 5:1 parem FC Vastseliinast. Esimesena oli pääsu 1/16-finaali lunastanud FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM, kes oli neljapäeval Hiiu staadionil 7:2 parem Tallinna JK Jalgpallihaiglast.

Eile õhtul peeti kolm karikamatši, kui järgmisse ringi jõudis ka üks rahvaliiga meeskond. Team Helm alistas tulemusega 3:2 Rumori Calcio Tallinna. Rahvaliigas mängiv Team Helm kaotas avapoolaja 0:2, kuid teisel poolajal tõusis meeskonna kangelaseks Marcus Saksing, kes lõi kolm väravat. Esimene neist kirjutati tema nimele 55. minutil ning kolm minutit hiljem jäi Rumori Calcio vähemusse. Saksing viigistas mänguseisu 2:2-le kohtumise 71. minuti ning lõi võiduvärava kuus minutit hiljem.

Teistes eilsetes mängudes võitis Tallinna JK Legion II tänu Leonid Arhipovi neljale ja Danil Pankovi kolmele tabamusele 9:0 FC Äksi Wolvesi ning Põhja-Sakala mängis 5:1 üle Tartu FC Heliose. Põhja-Sakala ridades sai kübaratriki kirja Margus Terras ning mängu lõpus lõi kaks väravat Riho Domberg.

Mängudega jätkatakse juba täna õhtul, kui rahvaliigas palliv FC Teleios võõrustab Esiliiga B võistkonda Põhja-Tallinna JK Voltat. Mängu avavile kõlab Laagri kunstmurustaadionil kell 20.00. Sel nädalal on toimumas veel mitu 1/32-finaali, kui kolmapäeval kohtuvad Läänemaa JK – Talllinna FC Flora U21 ning Kohtla-Järve JK Järve – Võru FC Helios. Neljapäeval lähevad vastamisi JK Loo – Tallinna FC Eston Villa II, FC Järva-Jaani – Tartu JK Welco ning Põhja-Tallinna JK Volta II – FC Jõgeva Wolves. Reedel võõrustab SC ReUnited Pärnu JK Poseidonit.