01

10.2020

12:14

Tipneri karikavõistlustel saatis edu Premium liiga meeskondi

Eile peeti Evald Tipneri karikavõistlustel neli 1/16-finaalkohtumist ning Premium liiga meeskonnad liikusid edasi järgmisesse ringi.

JK Narva Trans läks võõrsil vastamisi Coolbet rahvaliigas mängiva Team Helmiga. Võõrustajad andsid kõrgliigameeskonnale kõva lahingu, kuid pidid lõpuks tunnistama 1:2 kaotust. Trans asus juhtima 32. minutil läbi Roman Sobtšenko tabamusele. Kolm minutit hiljem suurendas Aleksandr Zakarliuka Narva meeskonna eduseisu. Team Helm suutis teise poolaja alguses läbi Kristofer Johan Arro ühe värava tagasi lüüa, kuid siiski tuli külalistele alla vanduda. Trans lõpetas kohtumise vähemuses, kui lõpuminutitel teenis punase kaardi Zakarliuka.

Tallinna JK Legion võõrustas Sportland Arenal III liiga meeskonda Saku Sportingut ning sai kirja veenva 11:0 võidu. Kohtumise resultatiivseim oli kuue väravaga Marek Šatov (pildil). Kolm tabamust lisas Albert Prosa ning korra said jala valgeks Giorgi Gvinashvili ja Maksim Gussev.

Paide Linnameeskond läks koduväljakul samuti vastamisi III liiga võistkonnaga, kui Tallinna FC Pocarr alistati 13:0. Paide eest said jala valgeks seitse erinevat mängijat, kübaratrikiga sai hakkama Edrisa Lubega.

Päeva viimases kohtumises valmistass väikestviisi üllatuse II liigas mängiv FC Tallinn, kui koduväljakul teeniti 2:0 võit Esiliiga meeskonna Vändra JK Vapruse üle. Mängu esimene tabamus sündis 66. minutil, kui Deniss Malov realiseeris penalti. Lõppseisu märkiv värav löödi üleminutitel Artjom Badjuki poolt.

1/16-finaalides on jäänud pidada veel neli kohtumist, kui vastamisi lähevad Pärnu JK Vaprus (EL) - Tartu JK Tammeka (PL) (8. oktoober), Nõmme Kalju FC (PL) - Tallinna JK Piraaja (II liiga) (13. oktoober), Tallinna FC Eston Villa (III liiga) - Põhja-Tallinna JK Volta (II liiga) (14. oktoober) ja JK Pärnu Sadam (RL) - Kohtla-Järve JK Järve (EL).

Karikavõistluste 1/8-finaalide loos toimub homme, 2. oktoobril kell 13.00. Loosimist näeb otsepildis Eesti jalgpalli Facebooki lehel.