27

02.2017

22:06

Triobet saaliliiga esimene finalist on FC Cosmos

Triobet saaliliigas jõudis esimesena finaali Tallinna FC Cosmos, kes alistas teist mängu järjest poolfinaalis SK Augur Enemati lisaajal.

Kristiine Spordihallis toimunud kohtumist asus Cosmos juhtima penaltist, mille realiseeris Erik Grigorjev. Kuigi Igor Ivanov suutis mänguseisu viigistada, mindi vaheajal valitseva meistri Cosmose üheväravalises eduseisus, kui poolaja lõpus oli täpne Stepan Tšernoussov.

Teisel poolajal lõi ainsa värava Aleksandr Starodub ning see tabamus viis sarnaselt laupäeval Viimsis toimunud kohtumisele mängu lisaajale seisul 2:2. Lisaajal nähti vaid üht väravat, kui Cosmos suutis ära kasutada arvulise ülekaalu ning õnneliku põrkega leidis mänguvahend tee Nikolai Pulkkineni seljataha.

Lisaaja esimesel poolajal tekkis veel arvuline ülekaal Augur Enematil, kuid seda väravaks vormistada ei suudetud. Kõige lähemale jõudis Vladislav Tšurilkin, kelle löök tabas posti. Lisaaja viimast viit minutit mängis Augur lendava väravavahiga, kuid soovitud tulemuseni ei jõudnud. Seisuga 3:2 ning seeria 2:0 võiduga pääses finaali FC Cosmos.

Cosmos jääb vastast ootama Narva United FC – Tallinna FC Rinopal poolfinaalpaarist, mille seis on hetkel 1:1. Otsustav kolmas kohtumine toimub reedel kell 20:00 Narva Spordikeskuses.

Põhiturniiri võitjat Augur Enemati on nüüd ees ootamas laupäevane karikafinaal Võru Spordikeskuses, kus minnakse vastamisi II liiga meeskonna Rõuge Saunamaaga. Auguri hooaja lõpetab Triobet saaliliiga pronksimatš, kus kohtutakse Narva – Rinopal paari kaotajaga.