16

02.2017

09:39

Triobet saaliliiga play-off algas FC Rinopali võiduga

Triobet saaliliigas tehti algust veerandfinaalkohtumistega, kui Nõmme BSC Olybet – Tallinna FC Rinopali avavaatuse võitis tulemusega 4:2 Rinopal. Mängu kangelaseks tõusis kübaratrikiga säranud Jevgeni Merkurjev.

Mängu asus juhtima kodumeeskond Nõmme BSC Olybet, kui kolmanda minuti alguses oli täpne Hans-Kristjan Aasma. Kaks ja pool minutit hiljem suutis Merkurjev viigistada ning avapoolaeg lõppes seisul 1:1.

Teisel poolaja esimese kuue minutiga lõi Rinopal kolm väravat, kui lisaks Merkurjevile oli korra täpne Artur Makarov. Nõmme lõi ühe värava tagasi 33. minutil, kui penaltist oli täpne Ervin Stüf.

Paari korduskohtumine toimub pühapäeval, 19. veebruaril kell 17:30 Viimsi Kooli Spordikompleksis. Võitja kohtub poolfinaalis põhiturniiril teise koha saanud Narva United FC-ga.

Teises veerandfinaalpaaris on vastamisi Sillamäe FC Molycorp Silmet – Tallinna FC Cosmos. Avamäng toimub 18. veebruaril kell 17:00 Sillamäel, korduskohtumine leiab aset Kehras päev hiljem kell 16:00. Paari võitja kohtub poolfinaalis põhiturniiri võitnud SK Augur Enematiga.