13

02.2017

16:08

Triobet saaliliigas algavad play-off mängud

Triobet saaliliigas peeti nädalavahetusel viimase vooru kohtumisi ning kolmapäeval peetakse esimene veerandfinaalmatš.

Kolmapäeval, 15. veebruaril kell 21:00 lähevad Kiili Spordihoones vastamisi põhiturniiri kuues, Nõmme BSC Olybet, ning kolmanda koha saavutanud Tallinna FC Rinopal. Paari korduskohtumine toimub pühapäeval, 19. veebruaril kell 17:30 Viimsi Kooli Spordikompleksis.

Põhiturniiri neljanda koha omanik, Tallinna FC Cosmos, ning viies, Sillamäe FC Molycorp Silmet, mängivad oma veerandfinaalmatšid nädalavahetusel. Esmalt minnakse laupäeval, 18. veebruaril kell 17:00 vastamisi Sillamäe Spordikompleksis ning päev hiljem, 19. veebruaril kell 16:00 Kehra Spordikompleksis.

Seejärel ootavad meeskondi ees poolfinaalid, kus mängitakse kahe võiduni. Esimesed kaks mängu on planeeritud 20.-26. veebruarini ning vajadusel peetakse vastasseisu otsustav kolmas matš hiljemalt 1. märtsil. Cosmos – Molycorp Silmet paari võitja kohtub nelja parema seas põhiturniiri võitnud SK Augur Enematiga ning FC Rinopal – Nõmme BSC Olybeti võitja mängib poolfinaalis põhiturniiril teise koha saavutanud Narva United FC-ga.

Triobet saaliliiga esimesed kaks finaalmängu peetakse 6.-12. märtsini ning vajadusel toimub otsustav kolmas lahing hiljemalt 19. märtsil. Pronksikohtumine (üks mäng) leiab samuti aset ajavahemikus 6.-12. märts, kui poolfinaalide kaotajad mängivad omavahel põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul.

Triobet saaliliiga üleminekumängudega peab leppima Sillamäe JK Dina, kes kohtub esiliigas teise koha saavutanud Tartu JK Maksimumiga. Esiliigasse langes tulevaks hooajaks Tallinna FC Ararat TTÜ, tema koha saab esiliiga võitja Tartu Ravens Futsal EMÜ SK.