05

01.2017

09:49

Triobet saaliliigas alistas liider Augur Enemat 4:3 FC Cosmose

Triobet saaliliigas oli taaskord võidukas tabeliliider Tallinna SK Augur Enemat, kes alistas Kristiine Spordihallis toimunud kohtumises 4:3 FC Cosmose.

Augur Enemat asus kohtumist esimese 13 minutiga juhtima juba 4:0, kui täpsed olid Igor Ivanov ja Aleksandr Starodub ning seejärel kahel korral Andrei Antonov. Cosmos suutis mängu tagasi tulla ja tänu Oleg Kaljurandi väravale mindi pausile 1:4 kaotusseisus.

38. minuti lõpus suutis Maksim Aleksejev vähendada Cosmose kaotust vaid kahele väravale ning 21 sekundit enne lõpusireeni tegi Erik Grigorjev seisuks 3:4. Selle tulemusega ka kohtumine lõppes.

Nõmme BSC Olybet viigistas Kiilis toimunud matšis 2:2 Sillamäe JK Dinaga. Avapoolaja võitis Nõmme meeskond Ervin Stüfi ja Verner Uibo väravatest 2:0, kuid teise poolaja alguses suutsid Dmitri Gussev ja Stanislav Andrejev seisu viigistada.

Eile õhtul peeti Triobet saaliliigas veel üks kohtumine, kui Tallinna FC Rinopal oli 9:4 üle FC Ararat TTÜ-st.

Tabeli eesotsas on kaks meeskonda, kes on pidanud kümme kohtumist – SK Augur Enemat ja FC Rinopal –, kes on kogunud vastavalt 25 ja 20 punkti. Teised meeskonnad peavad oma kümnenda vooru kohtumisi laupäeval ja pühapäeval. Narva United FC on hetkel kolmandal kohal 19 punktiga, võrdselt 12 punkti on koos FC Cosmosel ja Sillamäe FC Molycorp Silmetil. Tabeli alumise kolmiku moodustavad Nõmme BSC Olybet, SJK Dina ja FC Ararat TTÜ vastavalt seitsme, kuue ja kolme punktiga.