16

01.2017

10:36

Triobet saaliliigas suutis SJK Dina tulla välja 0:5 kaotusseisust

Triobet saaliliigas peeti nädalavahetusel 11. vooru mänge. Raskest seisust tuli välja Sillamäe JK Dina, kes alistas 0:5 kaotusseisust tänu Jevgeni Tšigrinovi kuuele väravale 9:8 Tallinna FC Ararat TTÜ.

Ararat TTÜ asus Ida-Virumaal toimunud matši Aleksandr Pruttšenko, Maksim Babjaki, Avetis Harutjunjani ja kahe Vladislav Gussevi tabamuse toel 5:0 juhtima. Kolm minutit enne avapoolaja lõppu suutis Dmitri Gussev vähendada kodumeeskonna kaotusseisu neljale väravale ning 1:5 seisul mindi ka vaheajale.

Teisel poolajal jäi Sillamäe veel 2:6 kaotusseisu, kuid lõpuks suudeti siiski ülitähtsad kolm punkti koju jätta. Veel poolteist minutit enne lõppu oli Dina 7:8 kaotusseisus, kuid Tšigrinovi kahele väravale enam Tallinna meeskond vastata ei suutnud.

Kaotusseisu suutis võiduks pöörata ka tabeli kuues, Nõmme BSC Olybet, kes alistas Kiili Spordihoones 8:5 FC Cosmose. Avapoolajal jäi Nõmme meeskond 1:2 ja 2:3 kaotusseisu, kuid teisel poolajal suudeti veidi enam kui kuue minutiga kostitada külalisi kolme väravaga. Erig Grigorjev vähendas küll FC Cosmose kaotusseisu 35. minutil 4:5-le, kuid järgmise nelja minutiga lõi BSC Olybet Cosmose võrku kolm palli. Pavel Rubel suutis küll 40 sekundit enne lõppu ühe värava tagasi lüüa, kuid matš lõppes kodumeeskonna 8:5 võiduga.

Tulise lahingu pidasid Viimsi Kooli Spordihoones ka Tallinna FC Rinopal – Narva United FC. Kodumeeskond läks 11. minutil juhtima ning ei andnud kordagi eduseisu käest. Kaks väravat löönud Artur Bõstrovi hea mängu toel jättis Rinopal 4:2 võiduga kolm punkti koju ja möödus tabelis just Narvast.

Vooru avamängus alistas liider SK Augur Enemat reede õhtul 8:0 Sillamäe FC Molycorp Silmeti.

Triobet saaliliigat juhib 11. vooru järel Augur Enemat 28 punktiga, kellele järgnevad FC Rinopal ja Narva United vastavalt 23 ja 22 punktiga. Neljas ja viies koht kuuluvad FC Cosmosele ja FC Molycorp Silmetile, kuid parem väravate vahe soosib hetkel Cosmost. Kuues on kümne punktiga Nõmme BSC Olybet, kes edestab SJK Dinat ühe punktiga. Viimasel kohal on kolme punktiga FC Ararat TTÜ. Põhiturniiri lõpuni on jäänud veel kolm vooru.