18

12.2016

12:53

Triobet saaliliigas vahetus liider

Triobet saaliliigas peeti nädalavahetusel 7. vooru kohtumisi. Narva United FC mängis maha 4:0 eduseisu ning pidi liidrikoha loovutama Tallinna SK Augur Enematile.

Narva läks kohtumist Sillamäe JK Dina vastu avapoolajal juhtima 2:0 ning kahekordistas oma eduseisu teise poolaja alguses. 28. minutil alustas aga Dina oma imelist lõpuspurti ning 37. minutil õnnestus Rustam Rustamovil oma õhtu teise tabamusega tabloole 4:4 viigiseis tuua.

Liidriks tõusnud SK Augur Enemat oli 5:2 parem Nõmme BSC Olybetist. Auguri ridades lõi kaks väravat Rasmus Munskind, Nõmme meeskonnast sai sama saavutusega hakkama Ervin Stüf.

Sillamäe FC Molycorp Silmet viigistas kodus 4:4 Tallinna FC Rinopaliga. Sarnaselt SJK Dinale suutis Rinopal mängu tagasi tulla 0:4 kaotusseisust, Rinopali mängija Sergei Kostin sai kirja kübaratriki.

Reede õhtul Viimsis peetud kohtumises alistas FC Cosmos 5:2 Tallinna FC Ararat TTÜ.

Tabeli tipus on 16 punkti kirjas nii Augur Enematil kui ka Narva Unitedil. Kolmas on 14 punktiga FC Rinopal, neljandat ja viiendat rida hõivavad FC Cosmos ja FC Molycorp Silmet vastavalt 12 ja 11 punktiga. Tabeli alumisest otsast leiame SJK Dina nelja punktiga, kolm punkti on koos nii Nõmme BSC Olybetil kui ka FC Ararat TTÜ-l.