09

01.2017

10:01

Triobet saaliliigas võtsid favoriidid kolm punkti

Laupäeval ja pühapäeval peeti kokku kolm Triobet saaliliiga kümnenda vooru kohtumist. Tabelisse kandsid võidupunktid nii Sillamäe FC Molycorp Silmet, Tallinna FC Cosmos kui ka Narva United FC.

FC Molycorp Silmet asus laupäeval Sillamäel toimunud kohtumises kahest Andrei Sokkojevi väravast mängu FC Ararat TTÜ vastu juhtima kiirelt 2:0 juhtima, kuid poolajaks oli seis 2:1. Väravaterohkel teisel poolajal oli veel kaheksa minutit enne mängu lõppu seis 4:4 viigis, kuid FC Molycorp Silmeti neli vastuseta väravat jätsid kolm punkti Sillamäele. Sillamäe mängijatest sai kübaratriki kirja Sokkojev, kaks tabamust lisasid nii Gennadi Zhukov kui ka Sergei Paltsev. FC Ararat TTÜ poolt oli kahel korral täpne Marek Šatov.

Pühapäeval peeti kaks kohtumist Kiili Spordihoones. Esimeses neist alistas FC Cosmos 7:4 Sillamäe JK Dina. Dina ridades oli peatamatus hoos Jevgeni Tšigrinov, kes lõi neli väravat. Võitjate ridades tegi kaabutriki Mihhail Šrubkovski.

Järgnenud matšis alistas Narva United FC tulemusega 4:2 Nõmme BSC Olybeti. Narva edu oli avapoolaja järel 3:0, kuid Nõmme meeskond tuli mängu tagasi teise poolaja alguses, kui Kevin Sooaluste tegi seisuks 1:3. 35. minutil vormistas Narva mängija Eduard Bader oma kübaratriki ning Sooaluste teine värav poolteist minutit enne lõpusireeni Nõmmet enam ei päästnud.

Triobet saaliliigas on kõik meeskonnad väljakul käinud nüüd kümnel korral. Tabeliliider on SK Augur Enemat 25 punktiga, teiseks tõusis 22 punktiga Narva United FC. Kolmandaks langes 20 punktiga FC Rinopal ning 15 punktiga on vastavalt neljandal ja viiendal kohal FC Cosmos ja FC Molcorp Silmet. Tabeli alumises kolmikus pretendeerivad ühele play-off kohale Nõmme BSC Olybet, SJK Dina ja FC Ararat TTÜ, kes on kogunud vastavalt seitse, kuus ja kolm punkti.

11. mänguvoor toimub tuleval nädalavahetusel. 13. jaanuaril kell 19:30 lähevad vastamisi SK Augur Enemat - FC Molycorp Silmet, päev hiljem on kell 19 algavas kohtumises SJK Dina vastaseks FC Ararat TTÜ. Pühapäeval, 15. jaanuaril toimub kaks mängu, kui kell 19:15 võõrustab Nõmme BSC Olybet FC Cosmost ning 19:30 kohtuvad FC Rinopal - Narva United.