03

07.2020

17:03

U19 Eliitliiga Meistriliiga finaalis kohtuvad Tammeka ja Legion

Laupäeval, 4. juulil toimub A. Le Coq Arenal klubijalgpalli pidupäev, mille raames selguvad nii naiste kui ka meeste karikavõitja ning U19 Eliitliiga Meistriliiga võitja. U19 Eliitliiga selgub võitja esmakordselt, kui kell 19.30 on Meistriliiga finaalis vastamisi Tartu JK Tammeka – Tallinna JK Legion. Pääsmed klubijalgpalli pidupäevale on eelmüügis Piletilevis.

U19 Eliitliiga Meistriliigas kõrgetasemeline võistlus parimatele Eesti jalgpalliklubide noortevõistkondadele. Kaheksa meeskonna osavõtul talvel jalgpallihallis alguse saanud võistlusest jõudis kindlate võitudega finaali Legion, kes võitis oma alagrupi täiseduga ja alistas poolfinaalis JK Tallinna Kalevi 6:1. JK Tammeka oli oma alagrupis parim seitsme punktiga ning oma poolfinaalis võideti FC Nõmme Unitedit tulemusega 1:0. Mängu ainsa tabamuse eest hoolitses Patrick Genro Veelma kohtumise 80. minutil.

Mängu peakohtunik on Kristo Tohver, teda abistavad Silver Kõiv ja Karolin Kaivoja. Neljas kohtunik on Martti Pukk.

Tartu JK Tammeka U19

Väravavahid
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001)
Marcus Agarmaa (19.09.2003)

Kaitsjad
Alfred Tammiksaar (09.11.2002)
Tanel Tammik (14.06.2002)
Ats Toomsalu (17.08.2002)
Mikk Raid ( 11.02.2001)
Karl Läänelaid (07.07.2003)
Jaanus Vainjärv (26.10.2003)
Karl Joonas Jõepere (06.11.2003)

Poolkaitsjad
Carl Robert Mägimets (10.02.2002)
Dominic Laaneots (16.06.2001)
Karl Tammeorg (27.03.2002)
Kevin Burov (27.04.2004)
Patrick Genro Veelma (15.04.2002)
Rasmus Vahtra (13.03.2002)
Mark Trubatšov ( 14.11.2002)
Kener-Mairon Krull (24.08.2004)

Ründajad
Markus Must ( 27.06.2002)
Georg Voldemar Järve (13.04.2004)
Risto Tepper ( 13.02.2001)

Peatreener: Marti Pähn
Treener: Indrek Koser
Füsioterapeut: Ott Meerits
Väravavahtide treener: Karli Kütt

TJK Legion U19

Leonid Arhipov (03.12.2002)
Deniss Drabinko (07.05.2002)
Filipp Drabinko (07.05.2002)
Aleksander Filatov (01.05.2004)
Nikita Ivanov (16.08.2003)
Dennis Jeremejev (25.06.2003)
Roland Kardava (12.11.2003)
Nikita Kondratski (07.05.2004)
Jevgeni Kuprikov (23.04.2003)
Anton Mazur (04.02.2003)
Aleksandr Nikolajev (23.06.2003)
Mark Paat (17.07.2001)
Daniil Pankov (04.11.2002)
Maksim Pavlov (17.07.2003)
Denis Ruus (11.10.2001)
Andrei Smirnov (28.06.2003)
Artur Šaab (01.05.2001)
Daniil Tasrassenkov (25.02.2003)
Marcus-Aurelius Touru (26.08.2003)
Mihhail Tõsjatov (05.06.2003)

Peatreener: Mikhail Artyukhov
Treener: Andrei Shapovalov
Treener: Viktor Passikuta
Esindaja: Gleb Artjuhhov
Arst: Andrei Petrov

U19 Eliitliiga Meistriliiga finaalist teeb otseülekande Soccernet.ee.

Foto: Jana Pipar/Jalgpall.ee


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla