28

05.2020

11:02

U19 Eliitliiga Meistriliigas jõudsid poolfinaali Tammeka ja Kalev

U19 Eliitliiga Meistriliigas selgus eile lõplik tabeliseis A-alagrupis, kui pääsme poolfinaali lunastasid Tartu JK Tammeka ja JK Tallinna Kalev.

Esimeses mängus kohtusid Sportland Arenal Nõmme Kalju FC – JK Tammeka, kui tartlased võtsid 2:0 võidu. Tammeka läks mängu juba teisel minutil Markus Musta tabamusest juhtima ning Karl Tammeorg tegi 51. minutil lõppseisuks 2:0.

See tähendas, et kell 20.00 avavile saanud kohtumise eel olid edasipääsejad selged ning esimese kahe mänguga neli punkti teeninud JK Tallinna Kalev vandus 0:5 alla FC Florale. Avapoolajal lõi kübaratriki Igor Ustritski, teisel poolajal olid täpsed Aleksander Iljin ja Rocco Robert Shein.

See ei päästnud Florat alagrupi viimasest kohast. Kaljuga teeniti võrdselt kolm punkti, kuid omavahelise mängu võit andis kolmanda koha Kaljule. Neli punkti teeninud Kalevi ees sai kindla esikoha JK Tammeka, kes teenis parimana seitse punkti väravate vahega 7:1.

Enne eriolukorda jõuti pidada B-alagrupi kõik kohtumised. Grupi võitis üheksa punkti kogunud Tallinna JK Legion ning grupist pääses lisaks edasi kaks võitu teeninud FC Nõmme United. JK Tabasalu oli kolme punktiga kolmas, FC Levadia jäi sel korral punktita.

Poolfinaalid peetakse Sportland Arenal juunikuus. Teisipäeval, 9. juuni kell 19.00 mängib JK Tammeka Nõmme Unitediga ning kolmapäeval, 10. juunil kell 19.00 kohtub JK Legion Kaleviga. Poolfinaalid peetakse pealtvaatajateta.

Finaalmäng toimub 4. juulil kell 19.30 A. Le Coq Arenal.