20

02.2020

12:50

U19 Eliitliiga Meistriliigas peeti teise vooru kohtumised

Nädala alguses toimunud noormeeste U19 Eliitliiga Meistriliiga alagrupikohtumistes noppisid võidud JK Tallinna Kalev, FC Nõmme United, Tartu JK Tammeka ja Tallinna JK Legion.

Teisipäeval peetud esimeses mängus alistas Nõmme United 3:0 JK Tabasalu. Robi Saarma värav viis 10. minutil Unitedi juhtima. Teine tabamus sündis 48. minutil Henri Leokese jalast ja lõppskoori vormistas lisaminutitel Saarma.

Tallinna Kalev teenis tänu tugevale mängu algusele 4:1 võidu Nõmme Kalju üle. Kalevi edu oli 19. minutiks juba kolmeväravaline, kui jala said valgeks Ramon Smirnov, Ramol Sillamaa ja Robin Tukia. Teisel poolajal suurendas Sven Loginov veelgi Kalevi edu ning Kalju sai kirja ka auvärava, mille autoriks oli Kristjan Rattasepp.

Kolmapäeval käisid esmalt väljakul Tartu Tammeka ja Tallinna Flora ning kohtumisest väljus 4:0 võiduga Tammeka. Esimesel kolmveerandtunnil sai kaks tabamust kirja Patrick Genro Veelma ja ühe lisas Rasmus Vahtra. Normaalaja viimasel minutil oli täpne Kener-Mairon Krull.

Tallinna Legion teenis veenva 10:0 võidu Tallinna FC Levadia eakaaslaste üle. Kohtumise resultatiivseim oli viie väravaga Denis Ruus. Kaks tabamust sai oma nimele Leonid Arhipov ja ühe lisasid veel Mark Paat, Deniss Drabinko ja Anton Mazur.

A-alagrupis on kahe kohtumise järel nelja punkti peal nii Tartu Tammeka kui ka Tallinna Kalev. Nõmme Kaljul on kirjas kolm punkti ning FC Flora veel oma punktiarvet avanud ei ole. B-alagrupis on kuus punkti kogunud nii JK Legion kui ka Nõmme United. Punktideta jätkavad JK Tabasalu ja FC Levadia.

Alagrupiturniiri ajakava (EJLi jalgpallihall):
Teisipäev, 21. jaanuar kell 17.00 Tallinna JK Legion - JK Tabasalu (B-alagrupp) 6:0
Teisipäev, 21. jaanuar kell 19.15 FC Nõmme United - Tallinna FC Levadia (B) 4:1
Kolmapäev, 22. jaanuar kell 17.00 Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev (A) 1:1
Kolmapäev, 22. jaanuar kell 19.15 Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC (A) 1:2
Teisipäev, 18. veebruar kell 17.00 JK Tabasalu - FC Nõmme United (B) 0:3
Teisipäev, 18. veebruar kell 19.15 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC (A) 4:1
Kolmapäev, 19. veebruar kell 17.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora (A) 4:0
Kolmapäev, 19. veebruar kell 19.15 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Levadia (B) 10:0
Teisipäev, 17. märts kell 17.00 Tallinna FC Levadia - JK Tabasalu (B)
Teisipäev, 17. märts kell 19.15 FC Nõmme United - Tallinna JK Legion (B)