17

11.2018

16:30

Üleminekumängude avavaatustes saatis edu Kuressaaret, Kohtla-Järvet ja Tabasalu

Täna peeti tippliigade üleminekumängude avavaatuseid. Premium liiga koha säilitamise nimel astus suure sammu FC Kuressaare, kes alistas võõrsil 1:0 FC Elva.

Täna Elvas peetud mängu ainsa värava eest hoolitses Sander Laht. Teise poolaja alguses teenis Kuressaare karistuslöögi ning müüris seisnud Elva mängija Martin Thomson mängis järgnenud olukorras palli käega. Penalti realiseeris Laht 50. minutil. Elva mängis alates 72. minutist ka vähemuses, kui oma teise kollase kaardi teenis Mihkel Kuresoo.

Esiliiga üleminekumängus suutis Kohtla-Järve JK Järve alistada Keila JK 3:1. Avapoolajal väravaid ei löödud, kuid kodumeeskonna viis 56. minutil juhtima Raivo Saar. Väravatesadu algas kohtumise lõpus, kui esmalt kahekordistas Järve eduseisu 83. minutil Aleksandr Ivanjusin penaltist ja kaks minuti hiljem viis Yuri Sousa Lima Lellis kodumeeskonna juhtima juba 3:0. 89. minutil lõi Keila ühe värava tagasi, kui penalti realiseeris Tiit Tikenberg.

Esiliiga B üleminekumängus oli JK Tabasalu kodus 3:0 parem Lasnamäe FC Ajaxist. Avavärava eest hoolitses 39. minutil Kersten Lõppe ning 63. minutil viis Edwin Stüf Tabasalu 2:0 juhtima. Lõppskoor tuli tabloole 76. minutil, mil Ajax lõi omavärava.

Üleminekumängude korduskohtumised toimuvad järgmisel laupäeval, 24. novembril algusega kell 13. Kuressaare – Elva mäng toimub Kuressaare linnastaadion (otseülekanne Soccernet.ee), Keila võõrustab Kohtla-Järvet Keila staadioni kunstmuruväljakul ning Ajax – Tabasalu matš leiab aset Ajaxi staadionil (Võidujooksu 8a, Tallinn).