17

09.2020

10:33

Vahetustega õnnestunud Paide pööras väikestel karikavõistlustel 0:2 kaotusseisu võiduks

Eile peeti väikestel karikavõistlustel kaks veerandfinaali. Paide Linnameeskond III tuli kodus välja kaheväravalisest kaotusseisust ning lisaks Järvamaa meeskonnale jõudis nelja parema sekka Tallinna FC Zenit, kes oli endiste koondislaste väravate toel üle Saku Sportingust.

Esmalt pandi pall mängu Paide linnastaadionil, kus Harju JK Laagri osutas tugevat vastupanu Paide Linnameeskond III-le. II liiga lõuna/lääne tsooni kolmas meeskond Harju JK Laagri kasutas esimesel poolajal suurepäraselt ära oma võimalused, kui 22. minutil viis Andre Järva külalised juhtima ning 34. minutil kahekordistas eduseisu kõigest 15-aastane Kristjan Kriis.

II liiga lääne/lõuna tsoonis kindlalt liidrikohta hoidev Paide tuli mängu tagasi tänu Sander Rõivasseppa tabamusele kohtumise 50. minutil ning seejärel otsustasid mängu saatuse vahetusmehed – 56. minutil platsile tulnud Eerik Reinsoo oli täpne kolm muinutit hiljem ning 63. minutil väljakule pääsenud Kaarel Kivimägi lõi värava nii 78. kui ka 84. minutil, mis tegid lõppskooriks 4:2

III liiga meeskondade heitluses Saku kunstmuruväljakul tõmbas pikema kõrre Tallinna FC Zenit, kes oli Rimo Hundi ja Ingema Teeveri seitsmenda ja 14. minuti väravatest Saku Sportingust parem 2:0.

Tallinna FC Zapoos – FC Otepää veerandfinaali toimub 23. septembril kell 20 Hiiu kunstmurustaadionil. Eile sai oma veerandfinaali vastase teada ka Põhja-Tallinna JK Volta, kui viimases kaheksandikfinaalis alistas Tallinna JK Legion II Wismari staadionil 3:0 Türi Ganvixi. Esimesed kaks väravat lõid Eesti noortekoondisesse kuuluvad mängijad, kui avapoolaja ainsa värava eest hoolitses 17-aastane Nikita Ivanov ja teise värava lõi 71. minutil tema eakaaslane Andrei Smirnov. Kolm minutit hiljem vormistas lõppskoori 19-aastane Artur Šaab.