09

07.2020

14:33

Väikeste karikavõistluste 1/32-finaalis läks keskne kohtumine penaltiseeriani

Väikestel karikavõistlustel tehti eile algust 1/32-finaalidega. Harju JK Laagri – Raplamaa kohtumine oli oodatult ülipõnev ning matš kulmineerus penaltiseeriaga, mille võitis kodumeeskond.

Kohtumise normaalaeg lõppes 1:1. Avapoolajal väravaid ei löödud, kuid Laagris toimunud kohtumist õnnestus juhtima minna külalistel, kui Kristjan Suurjärv realiseeris 60. minutil penalti. Seitse minutit hiljem suutis kodumeeskond viigistada, kui värava lõi tänavusel hooajal suurepärases hoos olev Ken-Glaid Nool. Harju JK Laagril oli võimalus normaalajal mängu saatus otsustada, kuid Andre Järval ei õnnestunud 79. minutil penaltit realiseerida. Normaalajale järgnenud penaltiseerias saatis edu Harju JK Laagrit, kes võitis seeria 4:3.

Koduväljakueelist kasutasid ka Märjamaa Kompani ja Tallinna FC Eston Villa, kes alistasid vastavalt FC Mulgi 6:0 ja FC Lelle 4:2. Põhja-Tallinna JK Volta oli Kalevi kunstmurul Rumori Calcio duublist üle 6:1 ning edu saatis ka Tallinna FC Ararati võistkonda, kes alistas Nõmme Kalju FC III tulemusega 3:1.

Täna mängitakse üle Eesti üheksa 1/32-finaali. Senised tulemused ja tänaste mängude ajakava leiab SIIT.

Mänguta on pääsenud järgmisse ringi FC Tallinna Wolves, FC Äksi Wolves, Raasiku FC Joker ja Põhja-Sakala.